Stoły

Stoliki i stoły biurowe to elementy wyposażenia, który łączą ze sobą funkcję użytkową i estetyczną. Nie sposób wyobrazić sobie codziennego funkcjonowania: zebrań, spotkań, a nawet odpoczynku bez ich udziału. Warto pamiętać, że stoliki i stoły biurowe mogą stanowić samoistny element dekoracyjny, skupiający na sobie uwagę osób wchodzących do pomieszczenia. W zależności od stylu dominującego we wnętrzu wybrać można wariant klasyczny lub nowoczesny, na nogach drewnianych lub metalowych, stoły wysokie bądź tradycyjne.

Filtrowanie:
Regulacja wysokości
Składanie
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Regulacja wysokości
Składanie
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Nowoczesne stoły do pracy

W ofercie .mdd znaleźć można zarówno nowoczesne stoły do biura, także w wersji z wyższym blatem, jak i bardziej klasyczne modele. Dostępne są również modne stoły biurowe składane. Dzięki temu, uda się znaleźć model odpowiadający na wszystkie potrzeby Użytkowników i przestrzeni, niezależnie od stylu jej aranżacji i zaplanowanych dla niego funkcji. Stół do biura marki .mdd sprawdzi się doskonale zarówno w sali konferencyjnej lub szkoleniowej, jak i w kantynie.

Jakie funkcje może pełnić stół biurowy?

Nowoczesny stół może z powodzeniem pełnić w biurze różne funkcje. Przede wszystkim posłuży do spotkań, szkoleń, prezentacji i wspólnej pracy. Obecnie, w dobie digitalizacji i popularności pracy zdalnej, doskonale sprawdzi się także jako przestrzeń spotkań przez internet i video konferencji. Dodatkowo stół biurowy potrzebny będzie w firmowej kantynie lub kuchni, jako miejsce do jedzenia i chwili przerwy, a także integracji pracowników.

Stoliki do biura i związane z nimi trendy

W wyposażeniu biur od lat nie traci popularności moda na klasyczny minimalizm. Stoły do biura utrzymane w tym stylu wzbudzają zaufanie do firmy i podkreślają jej profesjonalizm. Pasują też do różnych przestrzeni i funkcji. Podobnie trwały jest trend na nowoczesną elegancję, proponujący proste formy i jakościowe wykończenia. Modne stają się także aranżacje ergonomiczne i elastyczne, w które wpisują się modele składane i mobilne, często także z regulacją wysokości blatu. W ofercie .mdd znaleźć można nowoczesne stoły do biura, odpowiadające na wszystkie te trendy.

Jaki stół do pracy wybrać?

Wybór stołu do biura zależy przede wszystkim od tego, jaka będzie jego funkcja i w jakiej przestrzeni zostanie umieszczony. Zupełnie inne modele sprawdzą się w sali konferencyjnej i w biurowej kuchni. Do tej drugiej warto wybrać stół wysoki, wykonany z materiałów naturalnych, wprowadzających do wnętrza domowe ciepło, które pomoże się zrelaksować podczas przerwy. Stoliki do biura i stoły biurowe konferencyjne z kolei powinny być przede wszystkim ergonomiczne i funkcjonalne. Najlepsze będą modele wyposażone w mediaboxy i inne akcesoria ułatwiające pracę, a także stoły składane lub na kółkach, umożliwiające zmianę aranżacji.