Stoły outdoorowe

Niezbędnym elementem każdej przestrzeni do jedzenia, spotkań i relaksu na świeżym powietrzu jest funkcjonalny stół outdoorowy. Odpowiednio dobrane, nie tylko zwiększają funkcjonalność tarasów i ogrodów, ale również wpływają na estetyczny odbiór całego otoczenia. Możliwość wyboru wymiarów i wykończeń ułatwi ich dopasowanie potrzeb ich użytkowników. Wykonane z odpornych na warunki atmosferyczne materiałów stoły i stoliki dopełnią zewnętrzne aranżacje restauracyjne, kawiarniane i usługowe, a także prywatne, podkreślając piękno otaczających je zieleni i architektury.

Filtrowanie:
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Stół outdoorowy, to znaczy jaki?

Stoły i stoliki przeznaczone do użytku na zewnątrz powinny być przede wszystkim trwałe. Najważniejsze jest, aby były wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i wykończone w sposób dostosowany do użytku zewnętrznego. Na zewnątrz najlepiej sprawdzają się stoły metalowe, najmniej niszczące się pod wpyłwem słońca, temperatury i opadów, ale popularne są też modele drewniane, tworzywowe i z rattanu. Warto także zwrócić uwagę, na to, aby stoliki i stoły outdoorowe były lekkie, a przez to łatwe do przeniesienia, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Mnogość opcji, mnogość zastosowań

Różnorodność form i wymiarów stołów i stolików zewnętrznych niesie ze sobą mnogość ich zastosowań. Modele o standardowej wysokości, około 700-800 mm, dopasowane do wielkości krzeseł, sprawdzą się podczas spożywania posiłków, a te większe także podczas spotkań - zarówno roboczych, biznesowych jak i towarzyskich. Mniejsze kwadratowe stoły będą doskonałe do zewnętrznych kawiarni i barów, a niskie stoliki kawowe funkcjonalnie uzupełnią strefy wypoczynku na zewnątrz.