Szafy

Przechowaj wszystko, co potrzebne! Szafy biurowe pomieszczą dokumenty, narzędzia pracy oraz przedmioty codziennego użytku, biurowe zapasy i wiele, wiele więcej. Pojemne półki oraz szuflady zapewnią miejsce na wszystko, ułatwiając utrzymanie porządku. Z kolei ich uniwersalne formy, designerskie detale i konfigurowalne wykończenia pozytywnie wpłyną na wygląd pomieszczenia, dopasowując się do jego aranżacji. Łącząc funkcjonalność z estetyką, szafy do biura stanowią niezbędny element jego wyposażenia.

Filtrowanie:
Projektant
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Jaka powinna być funkcjonalna szafa do biura?

Idealna szafa biurowa, zamykana na klucz lub nie, jest przede wszystkim praktyczna, pojemna i dopasowana do aranżacji oraz do potrzeb przestrzeni, w której stanie. Wybierając konkretne modele, warto zwrócić uwagę na ich wymiary, materiały i wykończenia, a także na liczbę i konfigurację półek. Dobrym rozwiązaniem jest wyposażenie jednej przestrzeni w różne szafy biurowe na segregatory i nie tylko; wysokie mają inne funkcje niż takie z frontem przesuwnym. Zestawione razem zmaksymalizują możliwości przechowywania.

Szafy do biura zamykane, z półkami czy wysokie? Wybierz najlepszą

Aby wybrać odpowiednie szafy do biura, istotne jest zrozumienie potrzeb ich użytkowników. Szafa biurowa na segregatory, zamykana lub z otwartymi półkami, doskonale sprawdzi się do przechowywania książek, folderów i dokumentów, na niskiej można postawić drukarkę. Z kolei szafy biurowe wysokie przydadzą się jako zabudowa np. korytarza, a takie z drzwiami przesuwnymi - wszędzie tam, gdzie nie ma dużo miejsca.

Szafa biurowa na dokumenty i wszystko, co potrzebujesz schować

Szafa biurowa na klucz gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów, niezależnie od tego, co zostanie w niej umieszczone. Szafa do biura na dokumenty sprawdzi się też jako miejsce na teczki, przybory biurowe, materiałym promocyjne i wszystko, co wymaga schowania. Umieszczona w kantynie, szafa do biura na segregatory pomieści żywność i akcesoria kuchenne. To od użytkownika zależy, co i jak przechowa - szafy biurowe zamykane pomieszczą wszystko.