Regały

Zoptymalizuj przestrzeń biurową dzięki wszechstronnemu systemowi przechowywania, precyzyjnie dostosowanemu do Twoich potrzeb. Regały biurowe to proste rozwiązanie, które pozwoli zwiększyć możliwości przechowywania w przestrzeni, a jednocześnie ułatwi utrzymanie w niej porządku. Zaprojektowane tak, aby pomieścić dokumenty, segregatory i inne przedmioty biurowe oraz narzędzia, zapewnią łatwy dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy - będą pod ręką zawsze wtedy, gdy będziesz ich potrzebować i szukać.

Filtrowanie:
Projektant
Przestrzenie
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przestrzenie
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Regały biurowe, a organizacja przestrzeni

Przestrzeń do przechowywania, dostępna w danym pomieszczeniu, znacznie wpływa na łatwość utrzymania w nim porządku - co jest szczególnie ważne w strefach pracy i nauki. Wyznaczenie miejsca na wszystkie potrzebne przedmioty, dokumenty, segregatory i książki nie tylko zapobiega bałaganowi, ale też ułatwia ich szukanie, usprawniając pracę. Rozwiązaniem o takiej funkcjonalności jest wyposażenie przestrzeni w pojemne regały biurowe, zapewniające dostęp do wszystkich przedmiotów. Ustawione wzdłuż ścian nie ograniczą też przestrzeni roboczej!

Regał biurowy do wielu przestrzeni

Projektowane jako regały do biura, otwarte szafki sprawdzą się nie tylko tam! Ich prosty design, pojemne półki i funkcjonalne konfiguracje sprawiają, że przydadzą się także w innych przestrzeniach publicznych, a nawet domowych. Wyższe modele, o większej liczbie półek, będą doskonałe do przestrzeni edukacyjnych i szkoleniowych, a także bibliotek czy archiwów. Mniejsze z kolei zwiększą zdolności przechowywania w lokalach usługowych i przestrzeniach mieszkalnych.

Skonfiguruj swój regał do biura

Regały do biura z kolekcji .mdd dostępne są ze standardową - 32 cm - wysokością przestrzeni między półkowej, oraz zwiększoną do 36 cm, dopasowaną do dokumentów w formacie foolscap. Masz także możliwość wyboru liczby półek, wymiarów i wykończeń całego regału oraz jego konfiguracji - w formie całkowicie otwartej, lub z zamykanym segmentem. Dzięki temu masz pewność, że regał biurowy będzie odpowiadał Twoim potrzebom.