Ławki

Ławki są niezwykle praktycznym rozwiązaniem do przestrzeni biurowych, konferencyjnych i audytoryjnych, a także poczekalni. Łącząc w jednym meblu miejsce dla kilku osób, pozwolą zaoszczędzić miejsce i ułatwią aranżację, a także jej szybkie zmiany. Większość modeli w ofercie .mdd zaprojektowana została jako modułowe, więc ich wielkość (czyli liczbę siedzisk) można dopasować do potrzeb danego wnętrza. Ławki tapicerowane wykonane z trwałych i łatwych w pielęgnacji materiałów, doskonale sprawdzą się w przestrzeniach wspólnych.

ławka wysoka tworzywowa

Od 810,00 zł netto
996,30 zł brutto

ławka niska tworzywowa

Od 740,00 zł netto
910,20 zł brutto

ławka niska tapicerowana

Od 1 385,00 zł netto
1 703,55 zł brutto

ławka wysoka tapicerowana

Od 1 525,00 zł netto
1 875,75 zł brutto

system siedzisk

Od 1 001,00 zł netto
1 231,23 zł brutto

ławka

Od 840,00 zł netto
1 033,20 zł brutto

Doświadczanie komfortu i stylu w różnych środowiskach nigdy nie było łatwiejsze dzięki szerokiej gamie ławek .mdd, specjalnie zaprojektowanych do uzupełnienia aranżacji poczekalni lub stref wypoczynkowych. Ławki tapicerowane stanowią idealne połączenie elegancji i funkcjonalności, sprawdzą się więc w praktycznie każdym pomieszczeniu w domu lub biurze.


W naszej wszechstronnej kolekcji znajdują się m.in. tapicerowane ławki z oparciami, które zapewniają użytkownikowi pełne wsparcie dla pleców, stawiając na ergonomię bez uszczerbku dla estetyki, czy klasyczne ławki dwuosobowe, tworzące bardziej intymną przestrzeń do relaksu lub rozmowy.

Niezależnie od ostatecznego wyboru, nasze starannie zaprojektowane ławki do poczekalni, strefy jadalnej lub sali spotkań, dostępne w wielu wersjach, tkaninach i kolorach, zrobią wrażenie na gościach i klientach - dzięki równowadze między komfortem a nowoczesnym designem.