Pufy

Zapewniamy, że biuro nie musi być nudne! Tapicerowane pufy biurowe to pomysł na urozmaicenie przestrzeni. Ten nieszablonowy element przełamuje rutynę i zachęca do kreatywnego działania. Kolorowe pufy sprawiają, że pomieszczenie nabiera charakteru, stając się bardziej przyjaznym. Szeroka gama dostępnych kolorów oraz zróżnicowane wysokości poszczególnych modułów zachęcają do tworzenia odmiennych konstrukcji i dopasowywania układów do własnych potrzeb. Miękkie pufy biurowe sprawdzą się w strefach relaksu oraz w holach i poczekalniach.

Filtrowanie:
Projektant
Przestrzenie
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przestrzenie
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Pufy, siedziska kreatywne

Pufy są doskonałym sposobem na ożywienie przestrzeni i zmniejszenie jej formalności. Świetnie sprawdzą się w strefach chill-out w biurach, ale też w poczekalniach i biurowych kuchniach. Wszędzie tam pozwolą użytkownikom – zarówno pracownikom, jak i gościom – zrelaksować się i odstresować. Jeśli dodatkowo zestawione ze sobą będą ich różne kolory, rozmiary lub kształty, pobudzą ich kreatywność. Modułowe pufy biurowe, jako siedziska, które można dowolnie przestawiać i konfigurować, zachęcają użytkowników do zabawy w tworzenie własnych układów, przez co jeszcze szybciej się oni relaksują lub pobudzają.

Kolorowe pufy tapicerowane

W ofercie .mdd znaleźć można tapicerowane pufy do biura w kilku różnych modelach. Każdy z nich ma swój charakterystyczny kształt oraz szeroką gamę dostępnych materiałów tapicerskich – i kolorów. Dzięki temu mobilne pufy umożliwiają tworzenie unikalnych konfiguracji i zestawień, ograniczonych jedynie kreatywnością użytkowników. Dzięki temu pracownicy dostają możliwość oderwania się od wykonywanych zadań i odświeżenia głowy. Pośrednio przekłada się to na ich większą produktywność i satysfakcję.

Puf zaprasza do biura

Ciekawym rozwiązaniem są także miękkie pufy do poczekalni. Jest to pierwsza przestrzeń, do której trafiają odwiedzający biuro goście i interesanci, a więc ta, która odpowiada za ich pierwsze wrażenie o firmie. Zaaranżowana w mniej formalny sposób, na pewno pozostanie w ich pamięci. W poczekalni wyposażonej w kolorowe pufy panować będzie przyjazna atmosfera, w której łatwiej poczuć się bezpiecznie. Czekający tam goście nie będą się więc stresować, a na spotkanie wejdą pełni pomysłów i dobrej energii.

Jakie pufy wybrać do biura?

W aranżacji biurowej przestrzeni chill-out, kantyny i poczekalni najlepiej sprawdzą się pufy modułowe. Znacznie łatwiej będzie ułożyć z nich konfigurację, która zorganizuje przestrzeń i wydzieli wygodne miejsce do siedzenia. Takie pufy to także możliwość przenoszenia ich pomiędzy pomieszczeniami i dostawienia tam, gdzie brakuje siedziska, na przykład jako dodatkowe miejsce przy biurku, lub do przycupnięcia przy biurowej bibliotece.