Podnóżki

Praktycznym dodatkiem zwiększającym wygodę strefy lounge będzie podnóżek. Pozwoli jeszcze bardziej się zrelaksować lub zapewni dodatkowe, mobilne miejsce do siedzenia. Podnóżki sprawdzą się przede wszystkim w strefach lounge i miejscach odpoczynku, oraz w przestrzeniach takich jak poczekalnie, gdzie użytkownicy często się zmieniają i nie spędzają dużo czasu. Podnóżki biurowe z oferty .mdd zaprojektowane zostały jako uzupełnienie znanych modeli foteli i sof, umożliwią więc harmonijną aranżację całej przestrzeni.

Filtrowanie:
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Nowoczesny podnóżek do fotela

W nowoczesnym środowisku biurowym podnóżek staje się niezbędnym elementem strefy wypoczynkowej i ułatwia relaks. Nasze podnóżki do foteli, zaprojektowane tak, aby uzupełniać kolekcję siedzisk, zwiększą funkcjonalność i wydajność przestrzeni biurowej.

Tapicerowane podnóżki zapewniają wygodę

Nasze podnóżki na nowo definiują komfort, oferując idealne rozwiązanie dla osób szukających chwili wytchnienia dla nóg. Niezależnie od tego, czy relaksujesz się w jednym z naszych foteli, czy po prostu poprawiasz ergonomię pracy, nasze podnóżki biurowe zapewnią idealne wsparcie w każdym kontekście.

Podnóżek biurowy .mdd – ergonomiczny i estetyczny

Starannie zaprojektowane podnóżki .mdd płynnie integrują się z kilkoma krzesłami i fotelami z naszej kolekcji, zapewniając siedzącym wspaniałe doświadczenia – również dzięki swojej trwałości i wygodzie. Zestawienie naszej oferty siedzisk z podnóżkami umożliwi lepszą postawę, zmniejszy zmęczenie długimi godzinami pracy i zapewni w biurze równowagę funkcjonalności i estetyki.