Panele wolnostojące

Wykorzystaj ścianki akustyczne aby przekształcić krajobraz akustyczny swojego biura. Te wszechstronne rozwiązania zaprojektowane zostały w celu przedefiniowania środowiska dźwiękowego przestrzeni pracy. Nasze innowacyjne ścianki biurowe wykraczają poza funkcje paneli akustycznych, oferując mobilne konstrukcje, które dostosowują się do stale zmieniających się potrzeb użytkowników.

panele wolnostojące

Od 2 060,00 zł netto
2 533,80 zł brutto

panele akustyczne wolnostojące

Od 935,00 zł netto
1 150,05 zł brutto

Modułowe ścianki akustyczne

Stworzone z myślą o elastyczności biur, nasze akustyczne ścianki modułowe stanowią konfigurowalne rozwiązania do kształtowania przestrzeni. Można je dowolnie rozmieszczać, tworząc ścianki akustyczne i przegrody biurowe, które nie tylko pochłaniają hałas, ale także służą jako dynamiczne elementy poprawiające estetykę przestrzeni roboczej. Jako przenośne i mobilne ścianki, nasze panele zapewniają możliwość łatwych zmian aranżacji biura w celu dostosowania go wymagań użytkowników, harmonijnie łącząc funkcjonalność i styl.

Akustyczne ścianki działowe

Nasze ścianki wygłuszające to więcej niż izolacja akustyczna (zapewniania przez pochłaniające dźwięk wypełnienie), a dzięki szerokiej gamie dostępnych tkanin, umożliwią wybór wykończenia uzupełniającego aranżację danej przestrzeni. Od eleganckich i reprezentacyjnych po kolorowe i teksturowane - możliwości są nieograniczone. Co więcej, wszystkie nasze akustyczne ścianki działowe dostępne są w różnych kształtach, szerokościach i wysokościach, a także z ofertą akcesoriów takich jak tablica suchościerana lub kółka, ułatwiając aranżację różnorodnej i wizualnie inspirującej przestrzeni biurowej.


Niezależnie od tego, czy są używane jako samodzielne ścianki działowe, czy zmontowane razem w modułowe przegrody biurowe w celu stworzenia wyznaczonych przestrzeni do skoncentrowanej pracy lub tymczasowych sal konferencyjnych, wszechstronność naszych paneli akustycznych zaspokoi wszelkie potrzeby nowoczesnego biura.