Panele wolnostojące

Wykorzystaj ścianki i panele akustyczne aby przekształcić krajobraz dźwiękowy swojego biura. Te wszechstronne rozwiązania zaprojektowane zostały w celu przedefiniowania warunków akustycznych w środowisku pracy. Innowacyjne ścianki biurowe .mdd wykraczają poza funkcje paneli akustycznych, oferując mobilne konstrukcje, które ułatwiają dostosowanie przestrzeni do stale zmieniających się potrzeb jej użytkowników.

panele wolnostojące

Od 2 060,00 zł netto
2 533,80 zł brutto

panele akustyczne wolnostojące

Od 935,00 zł netto
1 150,05 zł brutto

Modułowe ścianki działowe

Stworzone z myślą o elastyczności biur, nasze ścianki akustyczne do biura stanowią konfigurowalne rozwiązania do kształtowania przestrzeni. Można je dowolnie rozmieszczać, tworząc ścianki wygłuszające i przegrody biurowe, które nie tylko pochłaniają hałas, ale także służą jako dynamiczne elementy poprawiające estetykę przestrzeni roboczej. Tworząc przenośne i mobilne ścianki, nasze panele działowe zapewniają możliwość łatwych zmian aranżacji biura w celu dostosowania go do wymagań użytkowników, harmonijnie łącząc funkcjonalność i styl.

Ścianki akustyczne, ścianki modułowe

Nasze ścianki działowe do biura to więcej niż izolacja akustyczna zapewniania przez pochłaniające dźwięk wypełnienie. Dzięki szerokiej gamie dostępnych tkanin, możliwy jest wybór wykończenia uzupełniającego aranżację danej przestrzeni. Od eleganckich i reprezentacyjnych po kolorowe i teksturowane - możliwości są nieograniczone. Co więcej, wszystkie nasze ścianki działowe modułowe dostępne są w różnych kształtach, szerokościach i wysokościach, a także z ofertą akcesoriów takich jak tablica suchościeralna lub kółka, aby ułatwić aranżację różnorodnej i wizualnie inspirującej przestrzeni biurowej.

Wielofunkcyjne ścianki akustyczne

Niezależnie od tego, czy są używane jako samodzielne ścianki działowe biurowe, czy zmontowane razem w modułowe przegrody w celu stworzenia wyznaczonych przestrzeni do skoncentrowanej pracy lub tymczasowych sal konferencyjnych, wszechstronność naszych akustycznych paneli działowych zaspokoi wszelkie potrzeby nowoczesnego biura.