Szafki skrytkowe

Szafki skrytkowe są kluczowym elementem wyposażenia wszystkich miejsc, w których potrzebna jest możliwość bezpiecznego przechowania osobistych przedmiotów należących do pracowników lub innych użytkowników przestrzeni. Sprawdzą się doskonale jako szafki do szatni, szafki schowkowe do biura i szafki depozytowe do lokali użyteczności publicznej, takich jak baseny i siłownie. Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę na to, czy szafka skrytkowa spełni potrzeby użytkowników – ich liczbę, rodzaj przechowywanych przedmiotów oraz wymagany poziom bezpieczeństwa. Nasze szafki schowkowe do firmy różnią się wielkością, liczbą skrytek, systemem zamykania oraz kolorystyką.

Filtrowanie:
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Szafka skrytkowa to nie tylko szafka do szatni

W ofercie .mdd znajdzie się szafka schowkowa dostosowana do wszystkich potrzeb i do każdej przestrzeni. Nasze szafki zamykane projektowane są jako szafki schowkowe do gabinetu, szafki do szatni pracowniczej i szafki do szatni szkolnej, a także jako szafki do szatni sportowej. We wszystkich tych przestrzeniach zapewnią praktyczne, a jednocześnie atrakcyjnie wizualnie rozwiązania do przechowywania. Nowoczesne szafki biurowe zamykane wyposażone w funkcjonalne systemy zwiększające bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów i komfort użytkowników, na przykład zamki elektroniczne czy na kartę.

Na co zwrócić uwagę wybierając szafki zamykane?

Decydując się na zakup szafek skrytkowych, należy przemyśleć kilka kwestii. Ważne jest, aby dostosować ich wielkość, a przez to liczbę zamykanych segmentów, do dostępnej powierzchni oraz oczekiwań użytkowników. Także to, jak wykończona będzie każda szafka skrytkowa wymaga zastanowienia się; zależnie od potrzeb może komponować się z aranżacją pomieszczenia, lub je ożywiać. Kolejnym istotnym aspektem jest system zamykania – czy potrzebna jest szafka zamykana na klucz, na kod czy na kartę? Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji naszych szafek schowkowych każdy znajdzie coś dla siebie!

Jaka powinna być szafka depozytowa?

Wybór odpowiedniego modelu szafki skrytkowej powinien być podyktowany przede wszystkim funkcjonalnością i potrzebami użytkowników. Dla użyteczności publicznej idealna będzie szafka schowkowa ze zintegrowanym siedziskiem, nasz Locker Plus. Z kolei szafki schowkowe do gabinetu powinny być przede wszystkim eleganckie i zabezpieczone odpowiednim systemem zamykania. W biurach sprawdzi się najlepiej szafka z półkami zamykana na klucz, zapewniająca pracownikom dostęp do schowanych przedmiotów i dokumentów.