Sofy

Twoja biurowa przestrzeń jest nie tylko miejscem pracy, ale składa się również z części reprezentacyjnej? Zadbaj o to, aby Twoi interesanci, kontrahenci i klienci prowadzili rozmowy w komfortowych warunkach. Ułatwią im to sofy biurowe, zaprojektowane z myślą o ergonomii i codziennej wygodzie użytkowania. Sofa do poczekalni umili chwile upływające na oczekiwaniu, sprzyjając swobodnym rozmowom. Sofa biurowa z kolei pozwoli rozluźnić się po wyczerpującej i wymagającej rozmowie biznesowej.

Filtrowanie:
Projektant
Przestrzenie
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przestrzenie
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Sofa do biura

Sofy biurowe są niezbędnym elementem wyposażenia open space’u, ale też poszczególnych pomieszczeń pracowniczych. Idealnie sprawdzają się podczas przerw, gdy zespół zechce złapać chwilę luzu od codziennych obowiązków, napić się kawy i przesiąść się z krzesła na coś bardziej miękkiego. Sofy biurowe stanowią też znakomite miejsca do prowadzenia burzy mózgów, gdy każdy z członków zespołu dzieli się pomysłami z resztą grupy. To niemal nieograniczone możliwości zastosowania w atrakcyjnej i praktycznej aranżacji firmowej przestrzeni.

Nowoczesna sofa biurowa niezastąpiona w open space’ie

Design sof biurowych .mdd idealnie wpasowuje się we współczesne projekty przestrzeni biurowych. Modne open space’y, ale też nowoczesne, nierzadko minimalistyczne poczekalnie prywatnych klinik medycznych i stomatologicznych, kancelarii adwokackich czy biur architektonicznych aż proszą się, aby ustawić w nich dopracowane w każdym szczególe sofy biurowe. Skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań meble tapicerowane, z których korzystać będzie wiele różnych osób, zachwycają swoim wyglądem, stając się wyznacznikiem prestiżu danego miejsca. Modułowe sofy biurowe, z uwagi na swoje praktyczne wymiary, łatwą ustawność oraz wysoką jakość wykonania, towarzyszą wszystkim odwiedzającym dane miejsce, pracownikom zaś dostarczając chwili wytchnienia pomiędzy codziennymi sprawunkami.

Sofa do poczekalni – must have salonów stylizacji

Jeśli prowadzisz salon masażu, gabinet odnowy biologicznej, studio fryzur czy klinikę medycyny estetycznej musisz zadbać o to, aby Twoje miejsce zachwycało nowych klientów już od progu. Pierwszą przestrzenią, którą ujrzą po otwarciu drzwi będzie poczekalnia. Dobrze więc, aby sofy do recepcji charakteryzowały się modnym wyglądem, funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Sofa do poczekalni pozwoli klientowi oswoić się z nowym miejscem, porozmawiać z osobami przebywającymi w tej samej przestrzeni, a także rozluźnić się i zrelaksować przed wizytą. Sofy recepcyjne muszą być łatwe do utrzymania w czystości, gdyż każdego dnia korzysta z nich duża liczba osób.

Sofy biurowe – niezbędne również w strefach relaksu

Nie samą pracą człowiek żyje. Nowoczesne studia zajmujące się szeroko pojętym oprogramowaniem, grafiką 3D czy animacją, ale też agencje marketingowe i firmy z branży kreatywnej zapewniają swoim pracownikom strefy relaksu. Dzięki nim można złapać oddech w trakcie wyczerpującego dnia pracy i zregenerować siły – na przykład podczas emocjonującej rozgrywki z kolegą czy szefem. W takich przestrzeniach również niezwykle przydają się wygodne i ergonomiczne sofy biurowe.