Biurka gabinetowe

Wystrój gabinetu i stojące w nim biurko gabinetowe to ważne elementy procesu budowania wizerunku współczesnego lidera. Dobór odpowiednich mebli stanowi klucz do osiągnięcia pożądanego efektu. Szefom firm działających w branżach opartych na tradycyjnych wartościach proponujemy biurka o klasycznym designie. Nie bojący się wyzwań nowatorzy sięgnąć mogą po nowoczesne biurko gabinetowe, wskazujące na innowacyjność i odwagę działań jego właściciela. Elektryczna zmiana wysokości blatu to dodatkowy atut, podnoszący komfort i usprawniający codzienną pracę.

biurko z regulacją wysokości

Od 17 900,00 zł netto
22 017,00 zł brutto

biurko gabinetowe z kontenerem

Od 5 280,00 zł netto
6 494,40 zł brutto

biurko gabinetowe z szafką i kontenerem

Od 7 860,00 zł netto
9 667,80 zł brutto

biurko gabinetowe

Od 5 860,00 zł netto
7 207,80 zł brutto

biurko gabinetowe z regulacją wysokości

Od 40 500,00 zł netto
49 815,00 zł brutto

biurko gabinetowe

Od 6 410,00 zł netto
7 884,30 zł brutto

biurko gabinetowe

Od 3 660,00 zł netto
4 501,80 zł brutto

biurko gabinetowe z regulacją wysokości

Od 19 100,00 zł netto
23 493,00 zł brutto

biurko gabinetowe z regulacją wysokości

Od 15 800,00 zł netto
19 434,00 zł brutto

biurko gabinetowe

Od 1 850,00 zł netto
2 275,50 zł brutto

biurko gabinetowe

Od 3 060,00 zł netto
3 763,80 zł brutto

Idealne biurko do gabinetu

W ofercie biurek gabinetowych .mdd znajdują się modele spełniające wszystkie te oczekiwania. Minimalistyczne formy i luksusowe wykończenia nadadzą wnętrzom elegancji, jednocześnie nie zmniejszając ich funkcjonalności. To ergonomiczne, wygodne i estetyczne stanowiska pracy. Okleina drewniana, HPL, matowy laminat i powłoka nano-tech Fenix, płytowe nogi i obszerne blaty sprawiają, że biurka do gabinetu podkreślą profesjonalizm firmy.

Biurka gabinetowe inspirowane klasyką

Gabinety urządzone klasycznie cechują się prostotą, ekskluzywnymi materiałami i masywnymi meblami. Dekoracje stanowią precyzyjnie wykonane detale. Nasze kolekcje mebli menadżerskich, których najważniejszymi elementami są biurka do gabinetu, stanowią współczesne interpretacje tradycyjnych wnętrz. Meble zostały unowocześnione i uproszczone, dzięki czemu są lekkie i eleganckie. Klasycyzujące formy zapewniają dużo miejsca do pracy i do spotkań, a także podkreślają prestiż przestrzeni. Biurko gabinetowe z rodziny Gravity, Quando, Mito lub Status to doskonałe biurko prezesa.

Biurko gabinetowe w wersji nowoczesnej

Wybór mniej tradycyjnych mebli nie musi oznaczać rezygnacji z typowej dla gabinetu elegancji. Nowoczesne aranżacje podkreślą też innowacyjność firmy. Ich centralnym elementem będzie nowoczesne biurko do gabinetu. Będzie ono minimalistyczne w formie i wyposażone w wygodny blat zapewniający dużo miejsca do pracy. Nowoczesna podstawa, na przykład w formie ukośnych nóg, sprawi, że będzie wyglądało lekko, ale nadal profesjonalnie. Eleganckie biurko do gabinetu nie musi przecież być ciemne ani masywne – świetnie pokazuje to kolekcja Viga.

Funkcjonalne biurko do gabinetu

Biurko do gabinetu prezesa pełni przede wszystkim rolę stanowiska pracy. Poza funkcją reprezentacyjną, musi więc być ergonomiczne i praktyczne. Biurka gabinetowe .mdd projektowane są tak, aby zapewnić ich niezawodną funkcjonalność. Każde z nich wyposażone jest w duży i wygodny blat, pozwalający użytkownikowi swobodnie zorganizować przestrzeń. Posiada także możliwość dobrania szafki i praktycznych akcesoriów (m.in. paneli, blendy, systemu zarządzania kablami). Funkcjonalność biurka zwiększy mechanizm zmiany wysokości blatu.