Wieszaki

Jednym z czynników utrudniających utrzymanie porządku w przestrzeniach biurowych i publicznych są okrycia wierzchnie, odkładane byle jak i byle gdzie. Rzuca się to w oczy szczególnie w miejscach takich jak recepcje i poczekalnie, które, jako pierwszy punkt kontaktu gościa z daną firmą, powinny zachować reprezentacyjny charakter. Na szczęście rozwiązanie tego problemu jest proste – wystarczy stylowy i praktyczny wieszak stojący na ubrania.

Filtrowanie:
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Wieszak stojący - pomoc w utrzymaniu porządku

Wieszaki wolnostojące to niezbędne elementy każdego biura i przestrzeni publicznej, takiej jak poczekalnia, recepcja, placówka medyczna lub przestrzeń konferencyjno-szkoleniowa. Łącząc elegancję z funkcjonalnością, te akcesoria zapewniają wygodne i łatwo dostępne miejsce do odwieszenia okryć wierzchnich. Dzięki temu znacznie ułatwiają utrzymanie w przestrzeni porządku, pozwalając zapobiec odkładaniu kurtek byle gdzie. Wieszak stojący na ubrania ułatwi zrobienie dobrego pierwszego wrażenia na gościach i interesantach!

Wieszaki stojące – na ubrania, na torby, na wszystko

Wieszak wolnostojący doskonale sprawdzi się jako miejsce do odwieszenia okryć wierzchnich i zapasowych ubrań, ale nie tylko. Będzie to także doskonały uchwyt na torby, parasole i inne akcesoria – a w wersji z poziomą, niską półką – także na buty! Jednym słowem, odpowiednio wybrany wieszak stojący to funkcjonalny pomocnik, który zapewni miejsce do odłożenia wszystkich potrzebnych przedmiotów. Jednocześnie będzie to element zwiększający estetykę przestrzeni biurowej, publicznej oraz mieszkalnej.

Wieszaki stojące – przechowywanie i dekoracja

W ofercie .mdd każdy wieszak stojący, nowoczesny i stylowy, projektowany jest tak, aby był jednocześnie dekoracją przestrzeni. Dzięki nietypowym formom elementów do zawieszania, wieszaki wolnostojące przyciągają uwagę i służą jednocześnie jako dekoracja wnętrza. Możliwość wyboru kolorów pozwala bawić się ich designem, dopasowując je do aranżacji przestrzeni lub je w niej wyróżniając. To od Ciebie zależy, jakie wrażenie w pomieszczeniu zrobi Twój wieszak stojący!