Stoły do rozbudowy

Stoły w oferty .mdd posiadają możliwość dodania do nich dopasowanych dostawek, a przez to ich rozbudowanie w większe układy. Dzięki temu wymiary mebla dostosować można do potrzeb przestrzeni i jej użytkowników, wyposażając biuro w wygodne miejsce do wspólnej pracy i do spotkań w większym gronie. Układy stołów sprawdzą się także podczas szkoleń i prezentacji, a nawet do wydarzeń organizowanych po godzinach pracy. Modele stołów do rozbudowy dopasowane są do pojedynczych modeli .mdd, możliwa jest więc spójna aranżacja całej przestrzeni.

Filtrowanie:
Projektant
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Stoły do rozbudowy oferują funkcjonalną elastyczność

Systemy stołów, które łatwo jest rozbudować i powiększać, oferują sporo elastyczności, szczególnie pod względem liczby miejsc siedzących. Można je skonfigurować zgodnie z potrzebami przestrzeni, co czyni je doskonałym rozwiązaniem do biur, w których regularnie odbywają się sesje pracy zespołowej lub spotkania - i to w większym gronie. Sprawia to, że stół do rozbudowy jest praktycznym i popularnym wyborem dla wielu firm. Systemy stołów łączą elastyczność ze stylem i oferują rozwiązanie dla przestrzeni biurowej o charakterystycznych lub nietypowych potrzebach.

Konfiguracja na miarę potrzeb

Możliwość konfiguracji stołów zgodnie z potrzebami przestrzeni, w której staną, umożliwia stworzenie funkcjonalnego miejsca doskonałego do wspólnej pracy, szkoleń i prezentacji, czy spotkań. Wybierając gotowych prekonfiguracji zestawionych ze sobą blatów i dostawek, zyskujesz możliwość dopasowania wymiarów stołu do wielkości zespołu, który będzie z niego korzystał. Skonfiguruj także jego wykończenia, aby dopasować go również do istniejącej lub projektowanej aranżacji wnętrza i stylowo ją dopełnić.