Siedziska outdoorowe

Krzesła i ławki outdoorowe stanowią podstawę wygodnej aranżacji stref odpoczynku i spotkań na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzą się w ogródkach restauracyjnych, kawiarnianych i barowych, a także innych zewnętrznych przestrzeniach publicznych i prywatnych, zapewniając wygodę, funkcjonalność i estetykę. Projektowane z myślą o użytkowaniu w przestrzeniach usługowych na zewnątrz, wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i przeznaczone do intensywnego użytkowania przez różne osoby.

Filtrowanie:
Sztaplowanie
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Sztaplowanie
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Wygoda i styl niezależnie od pogody

Siedziska i meble na zewnątrz wykonane są z odpowiednio dobranych materiałów i wykończone farbami proszkowymi oraz tkaninami przeznaczonymi do użytku na świeżym powietrzu. Dzięki temu są odporne na różne warunki atmosferyczne i nie niszczą się pod wpływem słońca, opadów i zimna. Zachowując przez długi czas estetyczny wygląd, siedziska outdoorowe doskonale sprawdzą się w ogródkach kawiarnianych, restauracyjnych i usługowych, ale też prywatnych. Ich trwałość i minimalistyczny design zapewniają funkcjonalność i wygodę na lata.

Siedziska outdoorowe do każdej przestrzeni

Projektowane jako elementy kolekcji mebli na zewnątrz, siedziska outdoorowe są bazą funkcjonalnych i spójnych aranżacji kawiarnianych, restauracyjnych i wypoczynkowych. Możliwość konfiguracji wykończeń i opcji dodatkowych (na przykład dodania poduszek) krzeseł oraz ławek ułatwia ich dopasowanie do przestrzeni lub projektu. Nowocześnie minimalistyczne formy podkreślą piękno otoczenia i sąsiadującej z nimi zieleni, niezależnie od tego, gdzie zostaną ustawione - w parkowej kawiarni, na miejskim tarasie czy w prywatnym ogrodzie. A nawet we wnętrzach, zapewniając spójność aranżacji.