factory

Od projektu po realizację

.mdd to innowacyjny i wszechstronny partner wspierający rozwój Twojej firmy.

“Siłą napędową naszych działań są wartości rodzinne. To one leżą u podstaw idei wzajemnego zaufania i ciągłego doskonalenia. Dzięki temu oferujemy wysokiej jakości rozwiązania, pomijamy długie procedury i zbędne czynności, skupiając się na tym, co naprawdę ważne.”

Prezes Michał Dąbrowski
oraz założyciele .mdd

+ 60 rynków eksportowych

+ 2 800 partnerów biznesowych

+ 1,5 mln m² wyposażonych powierzchni biurowych rocznie

+ 92 845 m² powierzchni fabryki

W .mdd wierzymy, że to zaufanie i otwartość stanowią punkt wyjścia do poprawy życia zawodowego. Badamy potrzeby naszych Partnerów, szukając nieszablonowych, najlepszych rozwiązań. Działamy w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami, niezależnie od tego, czy przychodzisz do nas z pomysłem na projekt czy potrzebą ulepszenia swojego biura.

„Każdy projekt jest inny, gdyż wymaga odrębnej analizy indywidualnych potrzeb użytkowników. Harmonijna przestrzeń to efekt połączenia świeżych pomysłów, realnych potrzeb i maksymalnej funkcjonalności”.

Agnieszka Chorab
Architekt

„Stworzyliśmy własny Dział Badań i Rozwoju, aby nieustannie czuwać nad wdrażanymi przez nas rozwiązaniami. Jesteśmy otwarci na sugestie użytkowników, testujemy i realizujemy różne warianty i wykorzystujemy zupełnie nowe możliwości”.

Rafał Polakowski

„Nieustannie inwestujemy w nowe technologie, co pozwala na regularne wdrażanie nowych produktów. Ponad 90% komponentów produkujemy sami. Dzięki temu w pełni odpowiadamy za wysoką jakość oferowanych przez nas mebli i terminową realizację zamówień”.

Marek Dańków
Kierownik Produkcji

Technologia produkcji

Giętarka CNC to szybkość, precyzja i oszczędność materiału dzięki zmniejszonym stratom.

Połączenie sił zespołu tapicerskiego oraz zaawansowanych maszyn pozwala na precyzyjne przygotowanie mebli z dbałością o kazdy szczegół.

Dzięki maszynie do laminowania tkanin nasze meble tapicerowane wykonujemy z najwyższą starannością.

Uzycie maszyn do cięcia laserem przeznaczonych do profili stalowych przekłada się na wysoką jakość i stabilność ram zastosowanych w naszych meblach.

Wdrożenie automatycznej krojowni w naszym zakładzie pozwala na zminimalizowanie strat materiałowych oraz zapewnia precyzję cięć i powtarzalność kształtu niezależnie od rodzaju tkanin.

Nowoczesna technologia oklejania obrzeży płyt PUR gwarantuje wysoką trwałość oraz brak zawartości substancji szkodliwych dla zdrowia.

Nowoczesne centrum obróbcze to sposób na zautomatyzowanie i usprawnienie procesu nawiercania otworów.

Malarnia proszkowa to gwarancja precyzyjnego nakładania lakieru na elementy stalowe. Dzięki automatyzacji otrzymujemy wymaganą jakość, dokładność i szybkość.

Dział ręcznie wytwarzanych mebli na wymiar to połączenie tradycji rzemiosła stolarskiego ze współczesnym wzornictwem. Wszystkie elementy są wykańczane i malowane w osobnej manufakturze.

Doceniają nas!