factory

Od projektu po realizację

.mdd to innowacyjny i wszechstronny partner wspierający rozwój Twojej firmy.

“Siłą napędową naszych działań są wartości rodzinne. To one leżą u podstaw idei wzajemnego zaufania i ciągłego doskonalenia. Dzięki temu oferujemy wysokiej jakości rozwiązania, pomijamy długie procedury i zbędne czynności, skupiając się na tym, co naprawdę ważne.”

Prezes Michał Dąbrowski
oraz założyciele .mdd

+ 60 rynków eksportowych

+ 2 800 partnerów biznesowych

+ 1,5 mln m² wyposażonych powierzchni biurowych rocznie

+ 92 845 m² powierzchni fabryki

W .mdd wierzymy, że to zaufanie i otwartość stanowią punkt wyjścia do poprawy życia zawodowego. Badamy potrzeby naszych Partnerów, szukając nieszablonowych, najlepszych rozwiązań. Działamy w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami, niezależnie od tego, czy przychodzisz do nas z pomysłem na projekt czy potrzebą ulepszenia swojego biura.

„Każdy projekt jest inny, gdyż wymaga odrębnej analizy indywidualnych potrzeb użytkowników. Harmonijna przestrzeń to efekt połączenia świeżych pomysłów, realnych potrzeb i maksymalnej funkcjonalności”.

Agnieszka Chorab

Architekt

„Stworzyliśmy własny Dział Badań i Rozwoju, aby nieustannie czuwać nad wdrażanymi przez nas rozwiązaniami. Jesteśmy otwarci na sugestie użytkowników, testujemy i realizujemy różne warianty i wykorzystujemy zupełnie nowe możliwości”.

Rafał Polakowski

„Nieustannie inwestujemy w nowe technologie, co pozwala na regularne wdrażanie nowych produktów. Ponad 90% komponentów produkujemy sami. Dzięki temu w pełni odpowiadamy za wysoką jakość oferowanych przez nas mebli i terminową realizację zamówień”.

Marek Dańków

Kierownik Produkcji

Technologia produkcji

Giętarka CNC to szybkość, precyzja i oszczędność materiału dzięki zmniejszonym stratom.

Połączenie sił zespołu tapicerskiego oraz zaawansowanych maszyn pozwala na precyzyjne przygotowanie mebli z dbałością o kazdy szczegół.

Dzięki maszynie do laminowania tkanin nasze meble tapicerowane wykonujemy z najwyższą starannością.

Użycie maszyn do cięcia laserem przeznaczonych do profili stalowych przekłada się na wysoką jakość i stabilność ram zastosowanych w naszych meblach.

Wdrożenie automatycznej krojowni w naszym zakładzie pozwala na zminimalizowanie strat materiałowych oraz zapewnia precyzję cięć i powtarzalność kształtu niezależnie od rodzaju tkanin.

Nowoczesna technologia oklejania obrzeży płyt laserowo lub technologią PUR gwarantuje wysoką trwałość oraz brak zawartości substancji szkodliwych dla zdrowia.

Nowoczesne centrum obróbcze to sposób na zautomatyzowanie i usprawnienie procesu nawiercania otworów.

Malarnia proszkowa to gwarancja precyzyjnego nakładania lakieru na elementy stalowe. Dzięki automatyzacji otrzymujemy wymaganą jakość, dokładność i szybkość.

Dział ręcznie wytwarzanych mebli na wymiar to połączenie tradycji rzemiosła stolarskiego ze współczesnym wzornictwem. Wszystkie elementy są wykańczane i malowane w osobnej manufakturze.

Doceniają nas!