Stoły kawiarniane

Stoliki kawiarniane sprawdzą się doskonale nie tylko w kawiarniach i innych lokalach gastronomicznych, ale też w biurowych przestrzeniach wspólnych i strefach lounge, a nawet w poczekalniach. Niewielkie wymiary blatów i smukłe podstawy (często z jedną nogą talerzową) będą przydatne podczas posiłków, odpoczynku i kameralnych spotkań. Szeroka oferta stolików kawiarnianych .mdd, różniących się formą, materiałami i wykończeniem, umożliwi dopasowanie ich do istniejącej aranżacji przestrzeni, a także do potrzeb jej użytkowników.

Filtrowanie:
Projektant
Przeznaczenie
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przeznaczenie
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Stolik do kawiarni idealny do biura

W nowoczesnym środowisku biurowym, w którym granice między pracą a wypoczynkiem zacierają się bardziej niż kiedykolwiek, stoliki kawiarniane stają się coraz bardziej istotne. Ich znaczenie w projektowaniu wnętrz zostało przedefiniowane: minęło już trochę czasu, odkąd przestały być wyłącznie stolikami do kawiarni i zostały zintegrowane z przestrzeniami w biurze. Dzięki stolikom kawiarnianym pracownicy zyskują wygodne miejsce do odpoczynku, jedzenia i spotkań, a charakter miejsca pracy staje się bardziej przyjazny.

Stolik kawiarniany – czyli jaki?

Czym wyróżnia się stolik do kawiarni? To niewielki mebel o standardowej wysokości blatu, dopasowanej do krzeseł jadalnianych. Często okrągły lub na jednej nodze, taki stół kawiarniany zajmuje jak najmniej miejsca, ale zapewnia komfortową przestrzeń roboczą, doskonałą do jedzenia, ale też spotkań czy wspólnej pracy. Dzięki temu stoły do kawiarni sprawdzają się nie tylko w kawiarniach, restauracjach i innych przestrzeniach gastronomicznych, ale też w biurach i lokalach usługowych, takich jak na przykład czytelnie czy przestrzenie warsztatowe.

Znajdź swój stolik kawiarniany!

Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdziesz idealny stolik kawiarniany do każdej sytuacji: stoły do kawiarni o standardowej wysokości, które doskonale komponują się z krzesłami z naszej kolekcji, stoliki na jednej nodze z podstawą talerzową do najbardziej eleganckich narożników w biurze lub klasyczne stoliki na czterech nogach w różnych kształtach: okrągły, kwadratowy, prostokątny, które stworzą wielofunkcyjne miejsca spotkań w każdym pomieszczeniu. Wybierając stolik do kawiarni lub stół kawiarniany z oferty .mdd zwiększysz funkcjonalność i estetykę swojej przestrzeni biurowej lub publicznej.