Panele ścienne i sufitowe

W biurach i innych przestrzeniach pracy i nauki dobrze widziane są praktyczne dekoracje. Współcześnie sięga się po takie elementy, które poza ozdabianiem wnętrza pełnią też inne funkcje, na przykład wyciszające – jak tapicerowane panele. Szczególnie dobrze sprawdzają się panele wygłuszające wieszane na ścianach lub na suficie, które poprawiają warunki akustyczne w pomieszczeniach, nie ograniczając ich przestrzeni użytkowej. Panele ścienne mogą również w atrakcyjny sposób dopełniać design wnętrza.

panele ścienne

Od 120,00 zł netto
147,60 zł brutto

panele ścienne

Od 288,00 zł netto
354,24 zł brutto

panele akustyczne ścienne

Od 650,00 zł netto
799,50 zł brutto

panele sufitowe

Od 540,00 zł netto
664,20 zł brutto

panele sufitowe

Od 650,00 zł netto
799,50 zł brutto

szyna do wieszania paneli sufitowych

Od 480,00 zł netto
590,40 zł brutto

Ścienne i sufitowe panele wygłuszające do biura

Ożyw swoją przestrzeń dzięki naszym panelom akustycznym na ścianę lub sufit! Nasze panele wygłuszające poprawiają warunki akustyczne w przestrzeni, zapewniając lepsze wrażenia dźwiękowe. Wykorzystując ścienne lub sufitowe panele akustyczne .mdd i ich właściwości wyciszające stworzysz środowisko pracy sprzyjające koncentracji i skupieniu na wykonywanych zadaniach. Nasze starannie wykonane panele wygłuszające sufitowe i ścienne tworzą harmonijne połączenie stylu i funkcjonalności, przekształcając każde pomieszczenie w oazę spokoju.

Cisza w miejscu pracy - panele wygłuszające

Nasze panele wyciszające na ścianę lub sufit, łącząc w sobie estetykę i funkcjonalność, pomogą wyeliminować niechciane zakłócenia i hałasy. Dzięki wykorzystaniu konstrukcji warstwowej i materiałów pochłaniających dźwięk, zapewniają one pracownikom środowisko pracy, na jakie zasługują. Nasze panele akustyczne sufitowe i ścienne, dzięki szerokiej gamie dostępnych tkanin i kolorów na nowo definiują wygląd i styl całej przestrzeni, stanowiąc praktyczny element dekoracyjny i ożywiający aranżację.

Panele akustyczne na ścianę - dekoracja i wyciszenie w jednym!

Zmień całą przestrzeń dzięki naszym ściennym panelom wyciszającym, oferującym płynną integrację wzornictwa i doskonałości akustycznej. Wybierając panel wygłuszający na ścianę od .mdd możesz na nowo zdefiniować swoją przestrzeń, uniknąć hałasu i cieszyć się cichym środowiskiem pracy. Wszystko to, oczywiście, bez kompromisu estetycznego: dzięki wielu dostępnym kształtom i rozmiarom możesz być kreatywny i wykorzystać różne kształty naszych ściennych paneli wyciszających do stworzenia we wnętrzu praktycznych i kolorowych dekoracji.