Fotele

Wygodne fotele są w biurze niezbędne! Wystarczy odpowiednio je zaaranżować, aby wydzielić w przestrzeni strefę lounge czy poczekalnię. Pojedynczy, w parze lub ze stolikiem – zapewnią wygodne miejsce do spotkania, chwili odpoczynku, czekania, a nawet pracy w skupieniu. Szeroka i różnorodna oferta foteli .mdd ułatwi wybór takiego, który spełni wymagania funkcjonalne przestrzeni i jej użytkowników, jednocześnie nadając wnętrzu reprezentacyjnego charakteru i elegancji.

Filtrowanie:
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Kolekcja
Rodzaj podstawy
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Kolekcja
Rodzaj podstawy
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Nowoczesne fotele do biura, do recepcji, do poczekalni…

Od wielu lat fotele biurowe są kluczowym elementem w nowoczesnych miejscach pracy. Podkreślają charakter przestrzeni, w której się znajdują, nie dominując w pomieszczeniu i nie zmieniając atmosfery firmy. Nasze fotele do biura doskonale uzupełnią istniejące aranżacje, bez konieczności przeprojektowywania wnętrz. Każdy jest wygodny i ergonomiczny, sprawdzą się jako dodatki do wszystkich przestrzeni w biurze – w tym do recepcji czy do poczekalni, gdzie będą robić pierwsze, zawsze pozytywne, wrażenie na gościach.

Jaki może być fotel do biura?

Niezależnie od tego, czy zostanie wybrany do poczekalni i do recepcji (gdzie konieczne jest, aby był wygodny), czy też do gabinetu dyrektorskiego (gdzie najważniejsze jest, aby był ergonomiczny), każdy fotel biurowy .mdd zrobi wrażenie na użytkownikach. Nowoczesne cechy naszych foteli do biura, takie jak szeroka gama tkanin - pochodzących z recyklingu i nadających się do recyklingu - oraz kolorów do wyboru, wraz z ergonomicznymi akcesoriami, takimi jak małe stoliki lub ładowarki USB, pomogą dopasować nasze fotele do każdego biura. Możliwość wyboru spośród wielu różnych głębokości, szerokości i poziomów miękkości to umożliwi na stworzenie w biurze wygodnej przestrzeni.

Wygodny i ergonomiczny czy nowoczesny i stylowy?

To na jakie fotele do biura postawić zależy w głównej mierze od przestrzeni, w której staną. Każdy fotel biurowy powinien być przede wszystkim wygodny – ma stanowić miejsce na chwilę odpoczynku pomiędzy zadaniami. W biurowych strefach lounge najlepiej sprawdzą się modele ergonomiczne, zapewniające komfortowe oparcie dla pleców i przedramion, także podczas pracy na laptopie. Z kolei do recepcji czy do poczekalni warto wybrać te bardziej nowoczesne, nadal wygodne, a jednocześnie przyciągające uwagę gości. Te fotele biurowe będą przecież wizytówkami firmy.