Biurka regulowane

Biurka regulowane z kolekcji .mdd cechuje funkcjonalność, niezawodność i duża wygoda użytkowania. Zostały zaprojektowane przez utalentowanych architektów, którzy połączyli nowoczesny i minimalistyczny design z prostotą obsługi i ergonomią pracy.

Regulowane biurka zapewniają większy komfort pracy i są obecnie kluczowym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego biura. Biurka elektryczne z regulacją wysokości to innowacyjna propozycja zagospodarowania przestrzeni roboczej biura, powierzchni typu open space czy gabinetów.

biurko regulowane elektrycznie

Od 3 040,00 zł netto
3 739,20 zł brutto

biurko regulowane elektrycznie

Od 6 020,00 zł netto
7 404,60 zł brutto

biurko z manualną regulacją wysokości

Od 1 945,00 zł netto
2 392,35 zł brutto

biurko regulowane elektrycznie

Od 7 310,00 zł netto
8 991,30 zł brutto

biurko regulowane manualnie

Od 3 980,00 zł netto
4 895,40 zł brutto

biurko regulowane

Od 1 200,00 zł netto
1 476,00 zł brutto

biurko regulowane elektrycznie

Od 1 945,00 zł netto
2 392,35 zł brutto

biurko regulowane

Od 6 150,00 zł netto
7 564,50 zł brutto

biurko gabinetowe regulowane

Od 40 500,00 zł netto
49 815,00 zł brutto

biurko składane regulowane elektrycznie

Od 3 250,00 zł netto
3 997,50 zł brutto

biurko gabinetowe z regulacją wysokości

Od 15 800,00 zł netto
19 434,00 zł brutto

biurko regulowane

Od 18 900,00 zł netto
23 247,00 zł brutto

Biurka regulowane elektrycznie

Biurka regulowane elektrycznie

Wszystkie biurka regulowane z kolekcji .mdd można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika, preferencji oraz stylu pracy, co czyni je produktami wysoce adaptabilnymi.

Każdy model biurka regulowanego dostępny jest w kilku wymiarach (od 1000-2000 mm na 600-1690 mm). Biurka regulowane elektrycznie posiadają funkcjonalny panel sterujący wysokością w trzech konfiguracjach, z płynną regulacją blatu (góra/dół). Niektóre posiadają także wbudowaną pamięć, pozwalającą na ustawienie 4 preferowanych pozycji. W tej opcji ustawienie wysokości blatu możliwe jest zarówno z poziomu panelu biurka jak i aplikacji w smartfonie.

Łatwe i ciche regulowanie wysokości blatu możliwe jest w zakresie od 540 do 1300 mm.

Podstawa biurka elektrycznego

Podstawa biurka elektrycznego

Solidny, metalowey stelaże biurka z elektryczną regulacją wysokości są dostępne w czterech odcieniach: czarny półmat, biały półmat, antracyt półmat i aluminium półmat. Zastosowanie cichego systemu płynnej regulacji pozwala w szybki sposób dostosować wysokość blatu do wzrostu użytkownika i charakteru pracy. Dopuszczalne obciążenie stelaża wynosi 100 kg.

Biurko elektryczne – panel sterowania

Biurko elektryczne – panel sterowania

Panel sterowania umożliwia płynną regulację wysokości blatu (góra/dół). W wybranych modelach biurek elektrycznych zastosowany został panel sterowania z wbudowaną pamięcią, pozwalającą na ustawienie 4 preferowanych poziomów wysokości i możliwością zapisania ustawień. Pozwala to na szybką zmianę lub powrót do preferowanej pozycji i wysokości blatu.

Odpowiednie usytuowanie panelu zapewnia ergonomię i komfort użytkowania. Użytkownik ma do wyboru okrągły panel wbudowany w blat biurka elektrycznego lub opcje Basic i Pro umiejscowione na krawędzi blatu biurka.

Zależnie od wybranego panelu sterowania, biurka elektryczne posiadają dodatkową funkcję sterowania poprzez aplikację Wszystkie mają także zintegrowany system antykolizyjny, który zapewnia bezpieczne użytkowanie.

Biurka elektryczne z podnoszonym blatem

Biurka elektryczne z podnoszonym blatem

Wszystkie wykonane są z trwałych i certyfikowanych materiałów, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość.

Blaty z płyty melaminowej z obrzeżami ABS są dostępne w kilkunastu kolorach. Szeroka oferta kolorystyczna pozwala dopasować biurko do charakteru i istniejącego wyposażenia wnętrza.

Biurko z regulacją wysokości

biurko z manualną regulacją wysokości Ogi Drive

Biurko regulowane manualnie (za pomocą korbki) sprawdza się w miejscach z ograniczonym dostępem do gniazdek elektrycznych. Ręczny mechanizm unoszący blat działa płynnie i bezgłośnie, co jest dużym atutem. To idealny wybór gdy szukamy mebla uniwersalnego a przy tym funkcjonalnego. Brak okablowania umożliwia swobodne przestawianie biurka w razie potrzeby.

Zakres manualnej regulacji wysokości blatu to od 650 do 1000 mm. Podobnie jak biurka elektryczne, poza swoim tradycyjnym przeznaczeniem, również biurka regulowane ręcznie wykorzystywane są podczas różnego rodzaju szkoleniach czy wykładach.

Akcesoria do biurek regulowanych

akcesoria Mediaboxy

Funkcjonalność i ergonomia biurka regulowanego osiągają wyższy poziom dzięki dodatkowym elementom wyposażenia.

Panele akustyczne dostępne są w różnych rodzajach tkanin tapicerskich i kilkunastu kolorach. Ich rolą jest wyciszenie i zapewnienie prywatnej przestrzeni w miejscu pracy.

Inne akcesoria biurkowe, takie jak, przeloty kablowe, systemy zarządzania kablami w wersji pionowej i horyzontalnej oraz mediaboxy (wyposażone w gniazdka sieciowe, zasilające i porty USB) mają za zadanie zapewnienie dostępu do źródła energii, a także utrzymanie porządku w otoczeniu biurka.

Zawiesie na komputer stacjonarny jest praktycznym rozwiązaniem, dzięki któremu przestrzeń pod biurkiem będzie estetyczna i komfortowa.

Dlaczego regulacja wysokości biurka jest ważna?

Wielogodzinny, siedzący tryb pracy może stać się przyczyną kłopotów ze zdrowiem. Bóle kręgosłupa, bóle nóg, ogólne zmęczenie to niektóre ze związanych z nim dolegliwości.

Biurko z regulacją wysokości blatu zwiększa wygodę użytkownika i pozwala mu na swobodną zmianę postawy z siedzącej na stojącą podczas pracy. Biurka regulowane są idealnym rozwiązaniem, zapewniającym pracownikom optymalne warunki pracy, komfort i dopasowanie do ich potrzeb.

Nowoczesne biurko regulowane do biura i domu

Biurko elektryczne sprawdzi się w różnych przestrzeniach, zarówno biurowych jak i domowych. Zaprojektowane w minimalistycznym stylu biurka regulowane z kolekcji .mdd wpiszą się w aranżacje stref typu open-space, coworking, home office.

Biurka z regulowaną wysokością są również idealnym wyposażeniem salek konferencyjnych lub szkoleniowych, znajdą także zastosowanie w klasycznych gabinetach.