Biurka regulowane

Biurka z regulacją wysokości z kolekcji .mdd cechuje funkcjonalność, niezawodność i duża wygoda użytkowania. Zostały zaprojektowane przez utalentowanych architektów, którzy połączyli nowoczesny i minimalistyczny design z prostotą obsługi i ergonomią pracy. Biurka regulowane zapewniają większy komfort pracy i są kluczowym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego biura, powierzchni typu open space czy gabinetu.

Filtrowanie:
Projektant
Przeznaczenie
Typ biurka
Rodzaj regulacji
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przeznaczenie
Typ biurka
Rodzaj regulacji
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Biurka z regulacją wysokości

Biurka z kolekcji .mdd posiadają możliwość pełnej personalizacji i dostosowania do preferencji i potrzeb użytkownika. Każdy model występuje w kilku wymiarach. Możliwość wyboru kolorystyki i kształtu blatu, czyni je produktem personalizowanym. Solidny, metalowy stelaż dostępny jest w czterech odcieniach, a szeroka gama kolorystyczna blatów pozwala dopasować nasz mebel do stylu Twojego pomieszczenia. Dodatkowym elementem personalizacji jest możliwość wyboru panelu akustycznego i akcesoriów biurkowych, takich jak przeloty kablowe, gniazdka sieciowe i zasilające oraz porty USB.


Każdy produkt wykonany jest z trwałych i certyfikowanych materiałów, co gwarantuje jego niezawodność i bardzo długą żywotność. Panel sterujący wysokością blatu występuje w dwóch konfiguracjach, z płynną regulacją wysokości lub dodatkowo z wbudowanym modułem, który pozwala na zapamiętanie czterech preferowanych ustawień wysokości blatu. Dodatkowo dostępna jest opcja sterowania wysokością blatu z poziomu aplikacji na telefonie.

Biurka regulowane elektrycznie

Biurka wyposażone są w panel sterowania z pamięcią ostatnich ustawień. Pozwala to na łatwy powrót do zapamiętanych parametrów danego użytkownika. Zmiana pozycji z siedzącej na stojącą to kluczowa funkcjonalność wysokiej klasy biurek regulowanych. Cicha praca silniczka, łatwe regulowanie wysokości blatu (w zakresie 650-1300 mm), system antykolizyjny a także szyny ukrywające kable sprawiają, że ten mebel jest idealny do wielogodzinnej pracy.

Biurka regulowane manualnie

To idealny wybór, gdy szukamy mebla uniwersalnego a przy tym wyjątkowego. Jego mobilność poprzez brak okablowania umożliwia swobodne przestawianie w razie potrzeby. Sprawdza się również w miejscach z ograniczonym dostępem do gniazdek elektrycznych. Zakres regulacji wysokości blatu to 650-1000 mm. Umożliwiają pracę na stojąco, zatem poza tradycyjnym użytkowaniem, wykorzystywane są na różnego rodzaju szkoleniach czy wykładach. Mechanizm unoszący blat działa płynnie i bezgłośnie, co jest dużym atutem.

Dlaczego regulacja wysokości biurka jest ważna?

Wielogodzinny, siedzący tryb pracy może stać się przyczyną kłopotów ze zdrowiem. Bóle kręgosłupa, bóle nóg, ogólne zmęczenie to niektóre z dolegliwości.

Regulacja wysokości biurka pozwala użytkownikowi na większą wygodę oraz swobodną zmianę postawy z siedzącej na stojącą podczas pracy. Takie wyposażenie jest idealnym rozwiązaniem, zapewniającym pracownikom optymalne warunki pracy, komfort i dopasowanie do ich potrzeb.