Biurka regulowane

Organizując przestrzeń biurową dla swoich pracowników należy zadbać o funkcjonalność i ergonomię poszczególnych stanowisk do pracy. Biurko regulowane elektrycznie, jak i ręcznie, jest odpowiedzią na aktualne potrzeby specjalistów, którzy przed ekranem komputera spędzają wiele godzin. Łatwa zmiana położenia blatu pozwala na pracę w trybie sit/stand, stanowiąc tym samym wygodną alternatywę dla klasycznych stanowisk. Pracownicy doceniają możliwości swobodnej regulacji wysokości powierzchni roboczej, którą zapewnia biurko regulowane.

biurko regulowane elektrycznie

Od 2 920,00 zł netto
3 591,60 zł brutto

biurko regulowane elektrycznie

Od 5 780,00 zł netto
7 109,40 zł brutto

biurko z manualną regulacją wysokości

Od 1 870,00 zł netto
2 300,10 zł brutto

biurko regulowane elektrycznie

Od 7 020,00 zł netto
8 634,60 zł brutto

biurko regulowane manualnie

Od 3 820,00 zł netto
4 698,60 zł brutto

biurko regulowane

Od 1 150,00 zł netto
1 414,50 zł brutto

biurko regulowane elektrycznie

Od 1 870,00 zł netto
2 300,10 zł brutto

biurko regulowane

Od 5 910,00 zł netto
7 269,30 zł brutto

biurko gabinetowe regulowane

Od 38 900,00 zł netto
47 847,00 zł brutto

biurko składane regulowane elektrycznie

Od 3 120,00 zł netto
3 837,60 zł brutto

biurko gabinetowe z regulacją wysokości

Od 15 100,00 zł netto
18 573,00 zł brutto

biurko regulowane

Od 18 100,00 zł netto
22 263,00 zł brutto

Biurka regulowane elektrycznie lub manualnie

Biurka z elektryczną regulacją wysokości z kolekcji Drive wyposażone są w panel sterowania z pamięcią ostatnich ustawień, która pozwala na powrócenie do sprawdzonych parametrów danego użytkownika. Zmiana pozycji z siedzącej na stojącą, możliwa dzięki funkcji sit/stand, to kluczowa funkcjonalność wysokiej klasy biurek regulowanych, dostępnych w naszej ofercie. W zależności od potrzeb można wybrać biurko z elektryczną regulacją wysokości blatu - ze sterowaniem z poziomu panelu lub aplikacji (dostępnej na smartfony) lub biurko regulowane ręcznie.

Biurko regulowane – gwarancja ergonomii i dopasowania do indywidualnych preferencji

Biurka regulowane elektrycznie lub manualnie doceniają te osoby, które wykonują pracę siedzącą przez wiele godzin w ciągu każdego dnia. Uciążliwościom związanym z wymuszoną pozycją ciała można przeciwdziałać za sprawą mebli biurowych, których wysokość da się w pełni dostosować do własnych potrzeb. W dowolnym momencie istnieje możliwość zmiany położenia ciała, a tym samym przeciwdziałania dokuczliwym bólom pleców. Dzięki trybowi sit/stand, w który zostało wyposażone biurko regulowane, niezwykle łatwo przejść z pozycji siedzącej na stojącą – i odwrotnie. Pomaga to zmniejszyć ryzyko pojawienia się dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa, a przez to zwiększyć komfort pracy oraz codzienną wydajność.

Biurko regulowane – efektywne zarządzanie przestrzenią biurową

Aranżacja nowoczesnej przestrzeni do pracy musi uwzględniać nie tylko estetyczny wygląd mebli biurowych, ale przede wszystkim ich funkcjonalność. Biurko regulowane elektrycznie i biurko z regulacją wysokości na korbkę spełniają oba te kryteria. W pierwszym przypadku dopasowywanie wysokości blatu odbywa się w pełni automatycznie – za sprawą wbudowanego panelu sterowania. W drugim natomiast proces wymaga użycia mechanizmu regulacji w sposób ręczny. Takie rozwiązanie pozwala na wygodną pracę w przestrzeniach, w których brakuje dużej liczby gniazdek elektrycznych, a zarazem zachodzi potrzeba działań grupowych. W tym przypadku dodatkową zaletą są mniejsze rachunki za prąd, a także wyjątkowo ciche i niezakłócające skupienia pracowników użytkowanie sprzętu. Poszczególne modele opierają się na stabilnych, wytrzymałych, metalowych stelażach, dlatego też meble te idealnie nadają się do sal szkoleniowych, biur, pracowni kreatywnych, laboratoriów czy przestrzeni warsztatowych. Biurka z regulacją wysokości blatu stanowią podstawę ergonomicznego miejsca pracy, w którym chce się spędzać każdą zawodową chwilę.

Biurka regulowane w różnych konfiguracjach

W zależności od potrzeb i skali powierzchni biurowej w ofercie .mdd dostępne są biurka regulowane elektrycznie jak i manualnie w wariantach z różnymi podstawami. Dodatkowo, część modeli daje możliwość zmiany rozstawu nóg, tak by idealnie dopasować regulowane biurko pod względem gabarytów do wielkości i układu pomieszczenia. Biurka z regulacją wysokości oferowane są w różnych konfiguracjach – pojedyncze, podwójne oraz narożnikowe, co znacząco zwiększa ich ustawność i funkcjonalność.