Lounge

Podstawową ideą, towarzyszącą popularyzacji open space’ów, była poprawa komunikacji. Dzisiaj wiemy, że - aby uzyskać ten efekt - biurom na planie otwartym towarzyszyć powinny strefy lounge. Sposób ich zaaranżowania wspiera nieformalne interakcje, budując atmosferę współpracy i otwartości. Sofy do lounge wyróżniają się modułową konstrukcją, dzięki czemu zależność pomiędzy obszarem kreacji i odpoczynku definiowana jest na podstawie potrzeb zespołu. Kreatywność i nieszablonowe pomysły często rodzą się poza czterema ścianami gabinetów.

Filtrowanie:
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Kolekcja
Rodzaj podstawy
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Kolekcja
Rodzaj podstawy
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Meble typu lounge są niezbędne w nowoczesnym biurze

Meble typu lounge do biur to rozwiązanie, za pomocą którego stworzysz w środowisku pracy atmosferę sprzyjającą relaksowi. Są idealne do przestrzeni socjalnych, recepcji i stanowisk pracy w pomieszczeniach typu open-space, gdzie zapewnią wygodną strefę do nieformalnych spotkań, kreatywnych sesji burzy mózgów lub po prostu do odpoczynku i “ładowania baterii”.

Staranne wzornictwo i wszechstronność zastosowań

Meble typu lounge od .mdd charakteryzują się miękką tapicerką, modnym wzornictwem i elastycznymi opcjami aranżacji. W tej kategorii znajdziesz sofy, fotele, siedziska modułowe i pufy. Ich materiały i kolory możesz skonfigurować tak, aby stworzyć ciepłą i zachęcającą do odpoczynku atmosferę, która pozostanie profesjonalna i zgodna z charakterem Twojej firmy.

Ergonomia i dodatkowe funkcje

Ważną rolę przy wyborze mebli typu lounge do biura odgrywa ich ergonomia. Powinny być nie tylko estetyczne, ale także zapewniać ciału wygodne oparcie i pozytywnie wpływać na samopoczucie swoich użytkowników. Siedziska lounge od .mdd wyposażone są także w zintegrowane funkcje, takie jak porty USB, podręczne blaty i wysokie oparcia zapewniające prywatność - dzięki czemu są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. I sprzyjają produktywności!

Współpraca i interakcje społeczne

We współczesnych miejscach pracy coraz ważniejsze stają się elastyczny model pracy i dobre samopoczucie pracowników. Tym samym w przestrzeniach biurowych rośnie znaczenie mebli typu lounge. Zapewniając przestrzeń odpowiednią zarówno do formalnych, jak i nieformalnych działań, zachęcają one do współpracy i komunikacji, i w ten sposób budują dobre relacje zespołowe.