Donice

Wprowadź odrobinę naturalnej zieleni do swojego wnętrza! Rośliny poprawiają jakość powietrza, mają też zdolność zmniejszania stresu i zwiększenia produktywności, są więc doskonałym dodatkiem do przestrzeni biurowych i edukacyjnych. Wprowadzenie odrobiny natury do wnętrz, a przez to poprawę samopoczucia osób w nich przebywających, ułatwią donice płytowe ze specjalnymi wkładami. Dostępne w formie nadstawek lub jako moduły wolnostojące, sprawią, że uzupełnienie aranżacji roślinnością będzie niezwykle łatwe.

donica nastawiana na locker

Od 1 100,00 zł netto
1 353,00 zł brutto

donice nastawiane na szafę

Od 1 100,00 zł netto
1 353,00 zł brutto

Donice biurowe, które nie zajmują dodatkowego miejsca

Donica w formie nadstawek na szafy i regały jest rozwiązaniem na miarę wnętrz z ograniczonym metrażem. Szczególnie dobrze sprawdzi się w biurach, gdzie i tak potrzebna jest praktycznie zaaranżowana przestrzeń do przechowywania. Stawiając na szafach donice biurowe, zmaksymalizujesz ich funkcjonalność, nie zajmiesz nimi cennej przestrzeni użytkowej, a zyskasz możliwość ożywienia aranżacji wnętrza. I wprowadzenia do niej trochę natury - dzięki czemu pozytywnie wpłyniesz na samopoczucie osób, które w niej przebywają.

Donice do biura i do wielu innych przestrzeni

W miejscach, w których ograniczona przestrzeń nie jest problemem, doskonale sprawdzą się donice w formie wolnostojącej. W prosty sposób uzupełnią aranżacje nie tylko biur, recepcji i poczekalni, ale także lokali usługowych, mieszkań, a nawet przestrzeni zewnętrznych. Wszędzie tam, donice płytowe pozwolą stworzyć niepowtarzalne kompozycje roślinne i dekoracyjne. Tak, donica pomoże wykreować strefę relaksu w dowolnej przestrzeni!