Hokery

Wysokie siedziska typu hoker sprawdzą się zarówno w biurowych kantynach, salach spotkań i strefach lounge, jak i w obiektach publicznych, lokalach gastronomicznych czy domowych kuchniach. Doskonale uzupełnią aranżacje, w których wykorzystano wysokie stoły, barki lub wyspy kuchenne, a także lady. Hokery wykonane są z wysokiej jakości materiałów, stylowe i trwałe, przyciągną więc uwagę osób przebywających w pomieszczeniu, ale nie zawiodą pod względem wygody. Dzięki różnorodności dostępnych modeli i możliwości personalizacji, uda się znaleźć hoker lub półhoker odpowiedni do każdego wnętrza.

hoker podstawa drewniana

Od 1 900,00 zł netto
2 337,00 zł brutto

hoker

Od 1 250,00 zł netto
1 537,50 zł brutto

hoker

Od 710,00 zł netto
873,30 zł brutto

hoker

Od 740,00 zł netto
910,20 zł brutto

hoker

Od 1 625,00 zł netto
1 998,75 zł brutto

hoker tapicerowany

Od 945,00 zł netto
1 162,35 zł brutto

hoker tworzywowy

Od 505,00 zł netto
621,15 zł brutto

hoker ze sklejki

Od 785,00 zł netto
965,55 zł brutto

hoker tapicerowany

Od 879,00 zł netto
1 081,17 zł brutto

Nowoczesne hokery i półhokery do Twojego wnętrza

Hokery z naszej kolekcji to przykład tego, jak forma i funkcja harmonijnie ze sobą współgrają. Nowoczesne modele i modne tkaniny dodadzą każdemu wnętrzu wyrafinowania i zapewnią siedzącym lepsze doznania. Niezależnie od tego, czy wybierzesz hoker barowy, kuchenny czy biurowy, pomoże ci on urządzić przestrzeń tak, aby była stylowa i komfortowa. Nasza oferta obejmuje formy od minimalistycznych po klasyczne, w dwóch wysokościach: hokery oraz półhokery - dopasowane do blatów kuchennych i biurowych.

Hokery tapicerowane czy nie - jakie wybrać?

Prawie każdy hoker z naszej kolekcji dostępny jest w dwóch wersjach, z tapicerką i bez. W ten sposób maksymalizujemy właściwości naszych siedzisk, zapewniając jednocześnie miękkość i wygodę, które mają hokery tapicerowane, oraz łatwość utrzymania i trwałość modeli ze sklejki lub tworzywa. Dzięki w .mdd znajdziecie hokery do kuchni, do biurowej kantyny oraz strefy lounge i do baru, dopasowując wybierane modele do przestrzeni i jej potrzeb.

Starannie zaprojektowane hokery i półhokery

Dzięki hokerom .mdd estetyka i funkcjonalność łączą się, uzupełniając wnętrze, przenosząc doświadczenie siedzenia na nowy poziom i jednocześnie zapewniając użytkownikom maksimum komfortu. Nasze dążenie do jak najwyższej jakości produktów sprawia, że każdy z nich jest nie tylko meblem, ale elementem, który z łatwością dopasuje się do każdego stylu życia. Nowoczesne hokery zapewnią w Twoim wnętrzu wygodę i elegancję, a dzięki szerokiej ofercie tkanin i wykończeń dopasujesz je do istniejącej lub projektowanej aranżacji.