Afi - krzesło

Afi - krzesło

Krzesło AFI zaprojektowane zostało z dbałością o szczegóły i wykonane z najlepszym kunsztem. Jego uniwersalność i adaptacyjność do specyfiki otoczenia sprawia, że sprawdzi się ono zarówno do aranżacji hoteli, ośrodków medycznych, restauracji, biur, jak również przestrzeni mieszkalnych i publicznych. Oparcie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie, zapewniając stabilną pozycję siedzącą. Malowane proszkowo czarne matowe wykończenie ramy pomaga AFI dopasować się do wnętrza i podkreśla jego wyjątkowy kształt. Siedzisko i oparcie wykonane są ze sklejki fornirowej dostępnej w dwóch stonowanych odcieniach dębu. AFI przekazuje koncepcję minimalizmu wspartego wysokiej jakości materiałami, co podkreśla nawiązanie do skandynawskiego designu.


Konfigurator

 
loading...
360⁰
  • Konfiguracja
  • Siedzisko
  • Koszt produktów netto
  • 1/

Wybierz opcje
AF04
492x794mmW:492mm D:530mm H:794mm
AF05
567x794mmW:567mm D:530mm H:794mm + 49,20 zł 40,00 zł brutto
netto
Dąb naturalny
Dąb czarny

Gratulacje, konfiguracja produktu ukończona. Jeśli chcesz jeszcze coś zmienić, wróć do poprzednich kroków, jeśli Twój projekt jest gotowy, zapytaj o produkt.

Wstecz
Dalej
loading...
Wybrana konfiguracja do pobrania
1 113,15 zł 905,00 zł brutto
netto
SKU
PLN_afi_chair
Ilość :
Czas dostawy: 2-3 tygodni
Produkt na zamówienie według specyfikacji klienta

Szczegóły produktu

Projektant

Projektant

Gudmundur Ludvik

Intryguje mnie równowaga między prostotą a złożonością. Odkrywanie wyzwań z wielu perspektyw pomaga mi je zrozumieć i zredukować do sedna oraz przekształcić w proste i intuicyjne rozwiązania.

Dowiedz się więcej