Witryny

Witryny, czyli szafki ze szklanymi frontami, są wyjątkowym dodatkiem do każdego wnętrza, łączącym w sobie elegancję i praktyczność. Idealne do eksponowania przedmiotów takich jak kolekcja książek, nagrody czy ulubiona zastawa stołowa, dodają pomieszczeniom charakteru i stylu. Wybierając odpowiednią witrynę szklaną, warto zwrócić uwagę na jej rozmiar, styl, materiał wykonania oraz wielkość przestrzeni ekspozycyjnej. Nasze witryny różnią się konfiguracją i wykończeniem, co daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Filtrowanie:
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Przeszklona witryna nie tylko do salonu

Choć najczęściej kojarzone są z salonami, gdzie stanowią centralny punkt aranżacji, witryny szklane doskonale sprawdzają się również w innych pomieszczeniach, także w biurach. W jadalni witryna może służyć do prezentacji eleganckiej zastawy stołowej, w kuchni – jako miejsce na ozdobne naczynia czy słoiki z przyprawami. Z kolei witryna do biura przyda się do eksponowania nagród, certyfikatów lub kolekcji książek. Nasze witryny przeszklone, dzięki różnorodności dostępnych konfiguracji i wykończeń, mogą być dopasowane do każdej przestrzeni i do różnych potrzeb ich użytkowników.

Na co zwrócić uwagę wybierając witryny?

Decydując się na zakup witryny, przede wszystkim należy wziąć pod uwagę rozmiar i układ pomieszczenia w którym stanie. Ważne jest, aby witryna przeszklona była odpowiednio wyeksponowana we wnętrzu, ale aby go nie przytłaczała. Wybierając witryny do biura warto zastanowić się nad ich konfiguracją – mogą być całkowicie przeszklone lub częściowo zamknięte drzwiami płytowymi. Zwiększy to bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów i wprowadzi do aranżacji wnętrza nietypowy element. Co więcej, materiał, z którego wykonana jest witryna, ma wpływ nie tylko na jej wygląd, ale i trwałość – popularne są modele wykonane z drewna, MDF-u z elementami szklanymi, czy metalu.

Witryny biurowe – jakie powinny być?

Witryna biurowa przede wszystkim powinna być dobierana indywidualnie do każdej przestrzeni. Możliwość konfiguracji naszych witryn ułatwi ich dopasowanie do potrzeb użytkowników i do aranżacji. To od Ciebie zależy, czy będzie minimalistyczna i klasycznie drewniana, całkowicie przeszklona, czy też częściowo zamknięta drzwiami z HPL w intensywnym kolorze. Co ważne, wybierając witrynę .mdd możesz zadecydować także o jej wielkości, decydując się na takie wymiary, które najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. W końcu w przypadku witryn najważniejsze są przedmioty w nich eksponowane!