Lady recepcyjne

Lada to serce całej recepcji – pierwszy element, na który klient lub gość spojrzy podczas wizyty w Twoim lokalu. Z tego powodu lada recepcyjna powinna charakteryzować się estetycznym wykonaniem, designem dopasowanym do wystroju i charakteru wnętrza, jak również funkcjonalnością, którą pokochają nie tylko klienci, ale także Twoi pracownicy. Pierwsze wrażenie ma znaczenie! Recepcja to miejsce, w którym inicjowane są relacje z gośćmi i kluczowymi klientami firmy.

modułowa lada recepcyjna

Od 3 400,00 zł netto
4 182,00 zł brutto

modułowa lada recepcyjna

Od 6 942,00 zł netto
8 538,66 zł brutto

modułowa lada recepcyjna

Od 4 520,00 zł netto
5 559,60 zł brutto

lada recepcyjna

Od 1 455,00 zł netto
1 789,65 zł brutto

lada recepcyjna mała

Od 3 120,00 zł netto
3 837,60 zł brutto

lada recepcyjna z organicznym frontem

Od 1 807,00 zł netto
2 222,61 zł brutto

Efektowna lada recepcyjna to wizytówka firmy

Lada recepcyjna to często jedyny mebel znajdujący się w przestrzeni recepcji, a więc pomieszczeniu witającym gości, musi zatem przyciągać uwagę i zachęcać do pierwszego kontaktu z obsługą. Meble recepcyjne jak najlepiej powinny odpowiadać na potrzeby użytkowników, ale też być odpowiednio dobrane do wyglądu i wielkości całego obiektu. Lady recepcyjne mogą stanowić jeden z ważniejszych elementów budowania wizerunku hotelu, klubu fitness, gabinetu medycyny estetycznej i wielu innych miejsc.

Lady do recepcji – na jakie elementy warto zwracać uwagę podczas ich zakupu?

Nowoczesne lady recepcyjne muszą sprostać coraz większym wymaganiom – zarówno po stronie klienta, jak i pracownika. Z pozoru prosty mebel powinien gwarantować odpowiednio dużo miejsca do przechowywania i sporo przestrzeni roboczej, a także umożliwić ustawienie sprzętu komputerowego, terminala płatniczego czy kasy fiskalnej. Bez tych elementów przyjmowanie rezerwacji, bieżąca obsługa gości, wydawanie kluczy, podpisywanie dokumentów i pozostałe codzienne czynności będą zdecydowanie trudniejsze. Ponadto przestrzeń znajdująca się od strony pracowników musi być wyposażona w praktyczny duży blat, dopasowany swoją wysokością do siedzisk, na których będą oni pracować. Nowoczesna lada recepcyjna pozwala łatwo ukryć przewody elektryczne i inne elementy zasilające – tak aby zapewniały bezpieczne poruszanie się po obiekcie i w obrębie recepcji.

Lady recepcyjne – liczy się design!

Producenci lad recepcyjnych poświęcają sporo uwagi temu, aby oferowane przez nich rozwiązania cechowały się nowoczesnymdesignem. Stąd często spotykanymi rozwiązaniami są lady recepcyjne podświetlane taśmą LED. Fronty nowoczesnych lad recepcyjnych zachwycają nietuzinkowym wyglądem, inspirowanym trójwymiarowymi formami i nowoczesnymi technologiami produkcyjnymi. Ażurowe fronty, wykorzystanie naturalnego drewna, podświetlane elementy – to wszystko sprawia, że prosty na pozór mebel przykuwa uwagę oryginalnym wyglądem, w parze z którym idą funkcjonalność i praktyczność. Neutralna kolorystyka, typowa dla nowoczesnych przestrzeni użyteczności publicznej, to tylko jedna z możliwości. Fani bardziej indywidualnych rozwiązań mogą sięgnąć po zaskakujące i zachwycające materiały wykończeniowe, które sprawią, że lada, która stanie w recepcji ich hotelu, pensjonatu, studia fryzur czy salonu masażu będzie jedyna w swoim rodzaju.

Lada biurowa w wersji modułowej

W ofercie .mdd dostępne są praktyczne i funkcjonalne lady recepcyjne o konstrukcji modułowej. To rozwiązanie daje możliwość konfiguracji formy i rozmiaru lady tak, by optymalnie dopasować ją do wielkości, kształtu i specyfiki pomieszczenia recepcyjnego. Zakres konfiguracji lady obejmuje stworzenie stanowiska do pracy zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej oraz zapewnienie udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Modułowa lada recepcyjna ma także tę zaletę, że można ją rozbudowywać wraz z rozwojem firmy lub instytucji.