Lady recepcyjne

Lada to serce całej recepcji – pierwszy element, na który klient lub gość spojrzy podczas wizyty w Twoim lokalu. Z tego też powodu powinna charakteryzować się estetycznym wykonaniem, designem dopasowanym do wystroju i charakteru wnętrza, jak również funkcjonalnością, którą pokochają nie tylko klienci, ale także Twoi pracownicy. Pierwsze wrażenie ma znaczenie! Recepcja to miejsce, w którym inicjowane są relacje z gośćmi i kluczowymi klientami firmy.

Linea modułowa lada recepcyjna

modułowa lada recepcyjna

Od 3 264,00 zł netto
4 014,72 zł brutto
Alpa modułowa lada recepcyjna

modułowa lada recepcyjna

Od 6 666,00 zł netto
8 199,18 zł brutto
Foro lada recepcyjna z niższym modułem

lada recepcyjna z niższym modułem

Od 5 050,00 zł netto
6 211,50 zł brutto
Valde modułowa lada recepcyjna

modułowa lada recepcyjna

Od 4 600,00 zł netto
5 658,00 zł brutto
Organic lada recepcyjna

lada recepcyjna

Od 9 925,00 zł netto
12 207,75 zł brutto
Tera lada recepcyjna

lada recepcyjna

Od 2 386,00 zł netto
2 934,78 zł brutto
Ovo kompaktowa lada recepcyjna

kompaktowa lada recepcyjna

Od 3 000,00 zł netto
3 690,00 zł brutto
Zig-Zag lada recepcyjna

lada recepcyjna

Od 14 366,00 zł netto
17 670,18 zł brutto
Wave lada recepcyjna z ogranicznym frontem

lada recepcyjna z ogranicznym frontem

Od 1 871,00 zł netto
2 301,33 zł brutto
Nadstawka na ladę recepcyjną
Od 444,00 zł netto
546,12 zł brutto

Lada recepcyjna to często jedyny mebel znajdujący się w przestrzeni recepcji, a więc pomieszczeniu witającym gości, musi zatem przyciągać uwagę i zachęcać do pierwszego kontaktu z obsługą. Meble recepcyjne jak najlepiej powinny odpowiadać na potrzeby użytkowników, ale też być odpowiednio dobrane do wyglądu i wielkości całego obiektu. Lady recepcyjne mogą stanowić jeden z ważniejszych elementów budowania wizerunku hotelu, klubu fitness, gabinetu medycyny estetycznej i wielu innych miejsc.

Lady do recepcji – na jakie elementy warto zwracać uwagę podczas ich zakupu?

Nowoczesne lady recepcyjne muszą sprostać coraz większym wymaganiom – zarówno po stronie klienta, jak i pracownika. Z pozoru prosty mebel powinien gwarantować odpowiednio dużą liczbę miejsca do przechowywania, sporo przestrzeni roboczej, a także umożliwić ustawienie sprzętu komputerowego, terminala płatniczego czy kasy fiskalnej. Bez tych elementów przyjmowanie rezerwacji, bieżąca obsługa gości, wydawanie kluczy, podpisywanie dokumentów i pozostałe codzienne czynności będą zdecydowanie utrudnione. Ponadto przestrzeń znajdująca się od strony pracowników musi być wyposażona w praktyczny duży blat, dopasowany swoją wysokością do siedziska krzeseł i foteli, przy których pracę będą oni sprawować. Nowoczesna lada recepcyjna pozwala łatwo ukryć przewody elektryczne i inne elementy zasilające – tak aby zapewniały bezpieczne poruszanie się po obiekcie i w obrębie recepcji.

Lady recepcyjne – liczy się design!

Producenci lad recepcyjnych skupiają sporo uwagi na tym, aby oferowane przez nich rozwiązania cechowały się najnowocześniejszym designem. Stąd często spotykanymi rozwiązaniami jest lada recepcyjna podświetlana taśmą LED. Ciekawą opcją są też lady urozmaicone wycięciem nawiązującym swoim kształtem do obrysu logo. Fronty nowoczesnych lad recepcyjnych zachwycają nietuzinkowym wyglądem, inspirowanym trójwymiarem i nowoczesnymi technologiami produkcyjnymi. Ażurowe fronty, wykorzystanie naturalnego drewna, wewnętrzne podświetlane elementy – to wszystko sprawia, że prosty na pozór mebel przykuwa uwagę oryginalnym wyglądem, w parze z którym idą funkcjonalność i praktyczność. Neutralna biała i jasnoszara czy antracytowa kolorystyka, typowa dla nowoczesnych przestrzeni użyteczności publicznej, to tylko jedna z możliwości. Fani bardziej indywidualnych rozwiązań mogą sięgnąć po zaskakujące i zachwycające materiały wykończeniowe, które sprawią, że lada, która stanie w recepcji ich hotelu, pensjonatu, studia fryzur czy salonu masażu będzie jedyna w swoim rodzaju.