Garderoby

Szafy na ubrania stanowią niezbędny element wyposażenia przestrzeni różnego typu: od biurowych, poprzez publiczne, aż po domowe. Pomieszczą okrycia wierzchnie, zapasową odzież, buty na zmianę i wszystkie pozostałe przedmioty, które należałoby schować, a jednocześnie mieć pod ręką. Możliwość konfiguracji parametrów takich jak wymiary czy wykończenia sprawia, że do każdej przestrzeni, niezależnie od jej funkcji i stylu aranżacji, znajdzie się dopasowana szafa ubraniowa. Nigdy więcej bałaganu i szukania kurtki!

Filtrowanie:
Projektant
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Szafa ubraniowa do biura, do poczekalni i do domu

Szafa z półkami na ubrania jest niezbędna we wszystkich przestrzeniach, do których przychodzi się z zewnątrz. To doskonałe rozwiązanie do poczekalni, recepcji, biur, szatni w placówkach edukacyjnych i medycznych, lokali usługowych, a nawet mieszkań! Neutralny design szaf ubraniowych i ich praktyczna funkcjonalność sprawiają, że są to meble w pełni uniwersalne i wszechstronne.

Szafa na ubrania i nie tylko

Duża szafa na ubrania to znacznie więcej niż tylko garderoba. Doskonale sprawdzi się jako miejsce do odłożenia okryć wierzchnich i innych ubrań oraz butów, ale nie tylko! Zestawienie różnych sposobów przechowywania pozwala odłożyć do niej wszystkie inne przedmioty, a nawet dokumenty - czyli wszystko to, co potrzebne w danej przestrzeni. Szafa ubraniowa z półkami to uniwersalny sposób na powiększenie dostępnej przestrzeni do przechowywania i utrzymanie porządku w pomieszczeniu.

Szafy ubraniowe na miarę

Mała szafa na ubrania czy większa opcja z wysuwanym wieszakiem? W ofercie .mdd znajdziesz odpowiedź na wszystkie potrzeby swoje i swojej przestrzeni. Wybierz jej wymiary, styl, liczbę półek oraz wykończenia - i miej pewność, że szafa ubraniowa z półkami jest skonfigurowana na miarę wnętrza, w którym stanie, niezależnie od jego funkcji.