Boksy do spotkań

Wykreuj w swoim biurze strefę sprzyjającą wyciszeniu i zwiększającą produktywność zespołu! Nowoczesne boksy akustyczne pozwalają z łatwością wydzielić w pomieszczeniu przestrzeń idealną do spotkań. Otoczone wysokimi panelami akustycznymi siedziska tworzą wyciszone nisze, zapewniające komfort rozmowy i wspólnej pracy. Dzięki temu zwiększą zadowolenie z pracy i ułatwią budowanie relacji pomiędzy pracownikami oraz gośćmi.

Filtrowanie:
Projektant
Przestrzenie
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przestrzenie
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria. Usuń część filtrów.

Boks biurowy – nowy wymiar funkcjonalności

Dzięki boksom biurowym od .mdd wprowadzisz do biura zupełnie nowy poziom designu i funkcjonalności. Wyprodukowane przy użyciu najlepszych materiałów i dostępne w wielu różnych tkaninach, stworzą półprywatne miejsca spotkań w środowisku pracy, idealne dla niewielkich grup. Wyposażone w pełną gamę akcesoriów i opcji konfiguracji, takich jak stoły, uchwyty na monitory, gniazdka elektryczne lub dźwiękoszczelne ściany wykonane z paneli o wysokiej akustyce, nasze boksy biurowe są idealne do spotkań zespołowych, rozmów indywidualnych lub połączeń wideo.

Boksy biurowe – oddzielnie, ale razem

Przemyślana i przestronna konstrukcja każdego boksu akustycznego, jego wygodne siedziska i funkcjonalna konfiguracja umożliwią stworzenie miejsca do indywidualnej pracy dla osób, które potrzebują skoncentrować i w spokoju pracować wiele godzin nad konkretnym zadaniem lub projektem. Dzięki charakterystycznej budowie każdego boksu biurowego, z szerokim otworem po jednej ze stron, jego użytkownicy mogą oddzielić się od otoczenia, jednocześnie pozostając z nim w kontakcie.

Boks akustyczny – strefa ciszy w biurze

Jeden i drugi box biurowy dostępny w naszej ofercie obudowany jest wysokimi panelami wyciszającymi, co czyni z niego box akustyczny. Panele zapewniają we wnętrzu kubika optymalne warunki do rozmowy, osłaniając użytkowników przed hałasem otoczenia. Dzięki temu boxy biurowe .mdd wydzielą ciche strefy pośród codziennego zgiełku, ułatwiając koncentrację na rozmówcy lub na wykonywanych zadaniach.