Szafy gabinetowe

Uzupełnieniem kolekcji mebli gabinetowych są szafy. Meble stworzone zostały z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają najwyższą funkcjonalność w połączeniu z ponadczasowym designem. Szeroki wybór wymiarów oraz kolorystyki pozwalają na tworzenie spójnych stylistycznie aranżacji. Funkcjonalna szafa do gabinetu nie tylko dopełni wystrój wnętrza, ale przede wszystkim ułatwi organizację przestrzeni pracy, a pośrednio także samą pracę. Zastosowane w naszych szafach i szafkach praktyczne rozwiązania i elegancki design zachwycą nawet wymagających użytkowników.

Filtrowanie:
Projektant
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Szafa do gabinetu .mdd

Szafy gabinetowe .mdd projektowane są jako spójne zestawy, stanowiące część kolekcji mebli gabinetowych. Możliwa jest więc harmonijna aranżacja całego pomieszczenia – i to taka, dla której priorytetem jest funkcjonalność przestrzeni. Nasze szafy do gabinetu dostępne są w typach, zapewniających różne sposoby przechowywania: szafy, regały, komody i kontenery biurowe.

Szafa do gabinetu – jaka powinna być?

Funkcjonalna szafa jest przede wszystkim pojemna i niezawodna. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, będzie trwała i odporna. Szerokie półki, pojemne szuflady i dodatkowe wieszaki lub przegródki zapewnią różne możliwości przechowywania, dzięki czemu w gabinecie znajdzie się miejsce na wszystkie przedmioty, dokumenty, książki i akcesoria biurowe. Każda szafa gabinetowa .mdd jest też wyposażona w zabezpieczenia, takie jak zamek, system samodomyku i blokada wysuwu. Szafa do gabinetu powinna podkreślać jego reprezentacyjny charakter – stąd luksusowe materiały wykończeniowe i precyzyjne detale, takie jak aluminiowe wstawki czy wolna przestrzeń między elementami konstrukcyjnymi.