Szafy gabinetowe

Uzupełnieniem kolekcji mebli gabinetowych są szafy. Meble stworzone zostały z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają najwyższą funkcjonalność w połączeniu z ponadczasowym designem. Szeroki wybór wymiarów oraz kolorystyki pozwalają na tworzenie spójnych stylistycznie aranżacji. Funkcjonalna szafa do gabinetu nie tylko dopełni wystrój wnętrza, ale przede wszystkim ułatwi organizację przestrzeni pracy, a pośrednio także samą pracę. Zastosowane w naszych meblach do przechowywania praktyczne rozwiązania i elegancki design zachwycą nawet wymagających użytkowników.

szafa

Od 1 360,00 zł netto
1 672,80 zł brutto

szafa ubraniowa

Od 2 260,00 zł netto
2 779,80 zł brutto

regał

Od 1 100,00 zł netto
1 353,00 zł brutto

szafki gabinetowe

Od 6 730,00 zł netto
8 277,90 zł brutto

gabinetowy system przechowywania

Od 1 280,00 zł netto
1 574,40 zł brutto

gabinetowy system przechowywania

Od 1 620,00 zł netto
1 992,60 zł brutto

gabinetowy system przechowywania

Od 705,00 zł netto
867,15 zł brutto

Szafa do gabinetu .mdd

Szafy gabinetowe .mdd projektowane są jako spójne zestawy, stanowiące część kolekcji mebli gabinetowych. Możliwa jest więc harmonijna aranżacja całego pomieszczenia – i to taka, dla której priorytetem jest funkcjonalność przestrzeni. Nasze szafy do gabinetu dostępne są w typach, zapewniających różne sposoby przechowywania: szafy, regały, komody i kontenery biurowe.

Szafa do gabinetu – jaka powinna być?

Funkcjonalna szafa jest przede wszystkim pojemna i niezawodna. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, będzie trwała i odporna. Szerokie półki, pojemne szuflady i dodatkowe wieszaki lub przegródki zapewnią różne możliwości przechowywania, dzięki czemu w gabinecie znajdzie się miejsce na wszystkie przedmioty, dokumenty, książki i akcesoria biurowe. Każda szafa gabinetowa .mdd jest też wyposażona w zabezpieczenia, takie jak zamek, system samodomyku i blokada wysuwu. Szafa do gabinetu powinna podkreślać jego reprezentacyjny charakter – stąd luksusowe materiały wykończeniowe i precyzyjne detale, takie jak aluminiowe wstawki czy wolna przestrzeń między elementami konstrukcyjnymi.