Stoły składane

Nowoczesne biura wymagają nowoczesnych rozwiązań. Wielozadaniowość nie dotyczy już wyłącznie przedmiotów użytkowych, ale teraz również i przestrzeni biurowych. Możliwość przearanżowania pomieszczenia w krótkim czasie zwiększa jego uniwersalność i pozwala w pełni wykorzystać jego potencjał. Mobilne stoły składane to jeden ze środków potrzebnych do osiągnięcia takiej funkcjonalności. Łatwy transport i oszczędność miejsca to jedne z kilku cech charakteryzujących ten typ stołów.

Filtrowanie:
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Stoły składane i ich różnorodne zastosowania

Jako jedno z najczęściej stosowanych rozwiązań w nowoczesnych przestrzeniach roboczych, stoły składane gwarantują mobilność i ułatwiają przechowywanie. Po złożeniu, stół mobilny zajmuje zaledwie kilkadziesiąt centymetrów szerokości, pozostawiając pomieszczenie uporządkowane i gotowe do zmiany aranżacji. Nasze stoły mobilne pozwalają również użytkownikom na zmianę aranżacji w zależności od ich aktualnych potrzeb. Od nieformalnego spotkania po sesję burzy mózgów w biurze, dzięki stołowi składanemu organizacja przestrzeni zajmie zaledwie kilka sekund.

Stwórz swój stół składany

Każdy składany stół, dostępny w kilku rozmiarach i wykończeniach - w tym z powłoką sucho ścieralną lub w eleganckim laminacie Fenix - oraz jego stylowe, ale solidne nogi z kółkami i hamulcami tworzą kompletny zestaw, który charakteryzuje się maksymalną mobilnością i funkcjonalnością. Jako stół mobilny, każdy jest idealne rozwiązaniem dla dynamicznej przestrzeni biurowej. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji, użytkownik może stworzyć własny składany stół, dopasowując go do projektowanej lub istniejącej aranżacji wnętrz oraz do swoich potrzeb.

Składane stoły, czyli stoły mobilne

Stół mobilny to nie tylko taki na kółkach. Chociaż kółka znacznie ułatwiają przesuwanie go, to często okazują się niewystarczające, gdy na drodze staną drzwi lub korytarz. Prawdziwy stół mobilny będzie składany, dzięki czemu wąskie przejścia nie będą stanowiły problemu. Stoły składane z łatwością da się przenieść pomiędzy pomieszczeniami, ponieważ po złożeniu szerokość blatu redukowana jest do kilkunastu centymetrów. Nie tylko zmieszczą się w drzwiach, ale też dadzą się łatwo chwycić i prowadzić, czyniąc zmianę aranżacji dobrą zabawą.