Stanowiska multimedialne

Biurowe stanowisko multimedialne to wygodna alternatywa dla klasycznej sali konferencyjnej, wymagającej z reguły dysponowania większą przestrzenią. Swobodnie wykorzystać je można do spotkań nawet w mniej przestronnym biurze, gdzie wyodrębnienie specjalnego pomieszczenia nie jest możliwe ze względu na układ ścian. Przewagą stanowiska multimedialnego nad tradycyjnymi stołami jest uproszczony sposób podłączania urządzeń niezbędnych do przeprowadzenia prezentacji. Podstawa ukrywa miejsce przechowywania dokumentów lub sprzętu elektronicznego.

stanowisko multimedialne

Od 44 500,00 zł netto
54 735,00 zł brutto

stanowisko multimedialne

Od 4 100,00 zł netto
5 043,00 zł brutto

stanowisko multimedialne

Od 5 770,00 zł netto
7 097,10 zł brutto

Stanowiska multimedialne – efektywne narzędzia biznesowe

Stanowiska multimedialne to przestrzenie robocze zaprojektowane specjalnie do prezentacji i wspólnej pracy. Wyposażone w przestronny, wyższy blat, mediabox i uchwyt na monitor, umożliwiają przeglądanie i edytowanie różnego rodzaju plików oraz dokumentów, a także prezentację usług i produktów firmy. Zapewniając wygodne miejsce do rozmowy i wspólnej pracy, tego typu meble doskonale sprawdzą się podczas spotkań zespołowych i z klientami, szkoleń i prezentacji.

Wygodna przestrzeń do spotkań nie tylko w biurze

Nowoczesne stanowiska do prezentacji stanowią niezbędne narzędzia dla każdej firmy. Dzięki swojej wszechstronności i minimalistycznemu designowi doskonale sprawdzą się w różnych przestrzeniach, przede wszystkim w biurach, salach konferencyjnych i lokalach usługowych. Mogą być także z powodzeniem wykorzystywane podczas targów, eventów firmowych i innych wydarzeń branżowych oraz promocyjnych. Ich solidna konstrukcja i estetyczny wygląd gwarantują nie tylko komfort użytkowania, ale także godną reprezentację firmy.