Krzesła biurowe

Dbanie o zdrowie jest możliwe również przy biurku! Elastyczne sposoby pracy są co prawda coraz bardziej popularne, jednak krzesła biurowe pozostają niezbędnym elementem wyposażenia funkcjonalnego stanowiska. Utrzymywanie długotrwałej, jednostajnej pozycji ciała w czasie wykonywania obowiązków szkodzi zdrowiu. Właśnie dlatego inwestycja w ergonomiczne krzesło biurowe, umożliwiające swobodne ruchy przy jednoczesnej stabilizacji kręgosłupa, jest w rzeczywistości troską o sprawność i wydajność pracowników.

Filtrowanie:
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Ergonomiczne krzesła biurowe

Krzesło biurowe jest podstawą każdego stanowiska pracy. Spędza się na nim 8 godzin dziennie, więc powinno mieć możliwość regulacji poszczególnych elementów. To głównie krzesło odpowiada za wygodę i zdrowie pracownika – dlatego powinno funkcjonalne. Zapewnia prawidłową pozycję ciała oraz jej zmiany podczas pracy i zapobiega szkodliwemu wpływowi długiego siedzenia na kręgosłup. Krzesła biurowe .mdd, dzięki możliwości regulacji, pozwalają dopasować się do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Jakie krzesła biurowe wybrać dla pracowników?

Mając na uwadze wygodę i zdrowie pracowników, najlepiej wybrać krzesła biurowe, które będą nie tylko funkcjonalne i ergonomiczne, ale także regulowane. Krzesło do pracy przy komputerze, powinno być również mobilne. Niezbędna jest podstawa obrotowa, umożliwiająca swobodne poruszanie się wokół biurka bez konieczności skrętu tułowia. Drugim istotnym elementem jest oparcie – powinno być stabilne i oddychające, a także posiadać podparcie lędźwiowe.

Krzesło biurowe umożliwiające personalizację

Ergonomiczne krzesło do biura powinno posiadać możliwość regulacji wszystkich parametrów zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników. W krzesłach do biura produkowanych przez .mdd regulacji podlega położenie siedziska, odchylenie oparcia i zagłówka, pozycja podłokietników (w trzech wymiarach) oraz wysokość podparcia lędźwiowego. Każde krzesło biurowe tapicerowane umożliwia także dobranie kolorystyki najlepiej odpowiadającej potrzebom wnętrza. Szeroka gama dostępnych tkanin pozwala na zabawę wykończeniami, a przez to charakterem krzesła i całej przestrzeni.

Krzesło do biura – nowoczesne rozwiązania

Nowoczesne krzesło biurowe ma w sobie sporo nowoczesnych mechanizmów. To właśnie one umożliwiają pełną personalizację i regulację jego parametrów. Wśród stosowanych w naszych krzesłach biurowych rozwiązań znajdują się mechanizm samo ważący lub synchronicznej regulacji, siłownik gazowy, podłokietniki typu 2d-v3 lub 3d-v3. Wszystkie modele posiadają także nowoczesne systemy zabezpieczeń, w tym blokady odchylenia oparcia czy antishock, zapobiegający jego uderzeniom w plecy użytkownika.