Wyspa przytulności

2022-11-08 1min Wyświetleń: 104

Tegoroczne targi Orgatec były zdecydowanie udane, ale nie byłoby tak bez Waszego wsparcia. Z przyjemnością patrzyliśmy, jak dobrze czuliście się na naszym stoisku.

Zostało zaprojektowane przez Krystiana Kowalskiego, projektanta, z którym współpracujemy od lat. Naszym wspólnym zamiarem było stworzenie w industrialnych halach przestrzeni ciepłej i domowej, swoistej wyspy wygody i przytulności na mapie targów. Krystianowi zależało na wykreowaniu atmosfery nowoczesnego mieszkania, znajomej i przyjaznej. W rezultacie powstało minimalistyczne stoisko podzielone na strefy odpowiadające obszarom funkcjonalnym w biurze: strefie lounge, przestrzeni spotkań, poczekalni, stanowiskom pracy i kantynie wyposażonej w wysokie stoły. Wyposażone zostały w nasze najbardziej lubiane produkty oraz nowe modele – zaprezentowane po raz pierwszy na targach Orgatec. Poniżej znajdziecie bezpośrednie linki do nich.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie nowymi produktami oraz za Wasze pozytywne opinie na ich temat. Jest niezwykle miło patrzeć, jak nasza ciężka praca zostaje doceniona. Nie możemy się doczekać współpracy z Wami!

Dziękujemy Krystianowi Kowalskiemu za projekt stoiska. Było doskonałą sceną do prezentacji nowych produktów.

Dziękujemy również za współpracę nad premierowymi modelami naszym projektantom: Yonoh Studio, Form Us With Love, Marii Jeglińskiej-Adamczewskiej, Dominikowi Kowalskiemu i Krystianowi Kowalskiemu – praca z Wami to zawsze przyjemność!

Na koniec chcielibyśmy podziękować także barowi Elixir, który zapewnił naszym gościom orzeźwiające napoje.