Nowe produkty: nowe wykończenia i akcesoria

2024-05-01 2min Wyświetleń: 89

Poszerzona oferta wykończeń i opcji konfiguracji szaf, stołów i biurek, zmiany konstrukcje oraz mediabox produkcji .mdd.

Accessorries

Przechowywanie

Fronty szaf typu locker, szaf z szufladami filowymi i szaf z kolekcji Color, dla części kolorów wykonywane będą z MFC, nie z HPL. Dzięki temu obie strony drzwi będą miały taki sam kolor.

ZOBACZ WIĘCEJ

Tkaniny

Gama kolorystyczna tkaniny Go Check poszerzona została o nowy kolor: GoUni-0999 czarny.

Nowy dekor płyty

Kolorystyka MFC rozszerzona została o kolor jasny szary. W tym kolorze dostępne są biurka, stoliki i meble do przechowywania.

Shila

Zmieniona została konstrukcja blatów w ławkach Shila. Dzięki nowemu mocowaniu są jeszcze bardziej stabilne i wytrzymałe.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ogi Drive, Tack

Wprowadziliśmy nowe wykończenie blatów biurek Ogi Drive i stołów Tack - laminat Fenix.

ZOBACZ WIĘCEJ

Top access / mediabox

Mediaboxy M14H, M14 i M15 zastępują obecne M04H, M04 i M05 w biurkach, stołach i stolikach, stanowiskach multimedialnych oraz meblach z kolekcji Viga. Wykonane z tworzywa ABS mediaboxy będą tańsze niż dotychczasowe, a ich konfiguracja zawiera dodatkowo 3 x USB C. Przy okazji, kolorystyka mediaboxów zostanie poszerzona o nowy kolor - beżowy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Stoły konferencyjne

Od marca stoły Plex, Plica i Fold dostępne są teraz w opcji z mediaboxem.

ZOBACZ WIĘCEJ

Boxy Agora & Kaiva

Boxy do spotkań dostępne są teraz z mediaboxem zamocowanym w blacie stolika.

ZOBACZ WIĘCEJ

Agora

Moduł AR06 został wycofany z oferty. Na jego miejsce dodane zostały moduły AR10 (siedzisko bez oparcia), AR11 (siedzisko z oparciem) i AR12 (stolik).

ZOBACZ WIĘCEJ

Ogi B

Zmieniona została konstrukcja Ogi B, co wpłynęło na zmianę ceny produktu. Od kwietnia dostępne będą też układy gotowe biurek z kolekcji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ogi - komponenty

Możliwe jest już zamawianie nóg biurek Ogi A, Ogi M, Ogi Q, Ogi U, Ogi V, Ogi Y i Ogi W jako osobnych produktów. W ten sposób zamawiać można także szyny łączące do biurek.

Basic Foolscap

Szafki Basic Foolscap, z wyższymi przestrzeniami między półkowymi, zostały wycofane z oferty. Szafy z półkami o wysokości 36 cm dostępne są w kolekcji Standard Foolscap.

Tack, nadstawki z plexi

Z oferty wycofane zostały stoliki Tack ze szklanym blatem (PS2) i nadstawki NPX1 z plexi na lady recepcyjne.