Stoły wysokie

W biurze czy w obiekcie użyteczności publicznej, sale spotkań i strefy lounge proszą się o wysoki stół. Taki mebel doskonale sprawdzi się podczas wspólnej pracy, rozmów, odpoczynku i jedzenia. Zwiększona wysokość blatu unowocześni przestrzeń i przyciągnie uwagę przebywającej w niej osób. Stoły wysokie .mdd dostępne są w różnych stylach, wymiarach i wykończeniach, dzięki czemu można dopasować je do potrzeb konkretnego wnętrza. Co więcej, ich design nawiązuje do modeli w standardowej wysokości, zapewniając spójną aranżację różnych przestrzeni w budynku.

stolik wysoki

Od 1 250,00 zł netto
1 537,50 zł brutto

stolik wysoki

Od 1 140,00 zł netto
1 402,20 zł brutto

stół wysoki

Od 3 300,00 zł netto
4 059,00 zł brutto

stół wysoki

Od 2 130,00 zł netto
2 619,90 zł brutto

stół wysoki

Od 4 100,00 zł netto
5 043,00 zł brutto

stół wysoki

Od 735,00 zł netto
904,05 zł brutto

stół wysoki

Od 1 510,00 zł netto
1 857,30 zł brutto

stół wysoki

Od 1 210,00 zł netto
1 488,30 zł brutto

Wysoki stół, który sprawdzi się w biurze

Nowoczesne biura projektowane i wyposażane są tak, aby zapewniać pracownikom mniej formalne, pobudzające kreatywność miejsca do pracy. W takich przestrzeniach doskonale sprawdzą się wysokie stoły biurowe - umożliwiające z jednej strony wspólną pracę i przeprowadzanie spotkań, a z drugiej odpoczynek i wygodne miejsce na lunch. Niezależnie od tego, czy chodzi o przestrzeń biurową, strefę lounge czy kantynę, taki wszechstronny mebel zwiększy jej funkcjonalność.

Biurowy stół wysoki po godzinach pracy

Wybierając wysoki stół do biura, zyskujesz możliwość wykorzystania przestrzeni także po pracy. Zorganizuj szkolenie lub warsztaty dla pracowników i osób z zewnątrz, albo wynajmij biuro na event lub konferencję. Wysokie stoły sprawiają, że przestrzeń staje się wielofunkcyjna - i zawsze stylowa! Uniwersalny design i możliwość konfiguracji wykończeń stołów wysokich pozwala dopasować je do aranżacji wnętrza i nadać jej pożądany charakter.

Stoły wysokie - funkcjonalność nie tylko w biurze

Pomimo różnorodnych zastosowań biurowych, blaty o wysokości 900 mm lub 1100 mm sprawdzą się nie tylko tam. Popularnym rozwiązaniem jest na przykład wysoki stół do kuchni - zestawiony ze stylowymi hokerami nadaje jej nowoczesnego charakteru. Wysoki stół do hokerów sprawdzi się równie dobrze w przestrzeniach publicznych i usługowych. Zapewniając wygodne miejsce do wspólnej pracy, jedzenia i spotkań, dopełni funkcjonalność lokali gastronomicznych, przestrzeni szkoleniowych i konferencyjnych, a nawet tarasów!