Stoliki kawowe

Dodatki mają znaczenie! Biurowe stoliki kawowe to bez wątpienia jeden z istotniejszych elementów wyposażenia nieformalnych obszarów przestrzeni pracowniczej. Sprawdzają się w strefach chillout, salonikach i recepcjach. Wybierając właściwy model, warto wziąć pod uwagę, że małe stoliki biurowe mają spory potencjał dekoracyjny. Poszczególne produkty różnią się walorami praktycznymi, stylem, zastosowanymi materiałami, rozmiarem czy kolorem… Nowoczesne stoliki kawowe dobrze komponują się z wnętrzami minimalistycznymi, zaś klasyczne to wybór zwolenników tradycji.

Filtrowanie:
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Nowoczesne stoliki kawowe nie tylko do biura

W ofercie .mdd znaleźć można stoliki kawowe dopasowane do różnych przestrzeni. Projektowane jako elementy naszych kolekcji siedzisk oraz stołów i biurek, spójnie uzupełnią aranżacje zarówno stref spotkań i wypoczynku, jak i całego biura. Nasze nowoczesne stoliki kawowe swoją formą nawiązują do kształtu foteli i sof, zestawione z nimi wydzielą w biurze przestrzeń doskonałą na przerwę lub mniej formalne spotkanie.

Na co zwrócić uwagę wybierając stoliki kawowe?

Wybierając stolik kawowy do biura, zastanówmy się nad tym, jak zorganizowana będzie przestrzeń, w której będzie ustawiony. Zależnie od projektu wnętrza, poczekalnie, strefy chill-out i przestrzenie spotkań będą osobnymi pomieszczeniami, wydzielonymi w większej sali niszami, lub dodatkowym wyposażeniem gabinetów. Inne stoliki kawowe do biura będą najlepsze dla każdej opcji. W oddzielnym pomieszczeniu, dobierzmy je do foteli i sof, z którymi tam stanie. W wydzielonej strefie mogą nawiązywać do stołów i biurek w przestrzeni biurowej. Stoliki w gabinecie warto dopasować do reszty aranżacji – wybierając takie same wykończenie lub podobną formę.

Jaki stolik kawowy wybrać do biura?

Dostępne na rynku stoliki do biura reprezentują chyba wszystkie istniejące style wnętrzarskie, wszystkie materiały i całe mnóstwo form. Jak się w tym odnaleźć i wybrać stolik kawowy idealny do przestrzeni biurowej? Najlepiej sprawdzi się prosta forma wykonana z wysokiej jakości materiałów. Taki stolik biurowy będzie służył użytkownikom przez długi czas. Będzie również wyglądał dobrze w aranżacjach w różnym stylu, ponieważ prosty design podkreśli formę pozostałych mebli. Warto także wybrać niewielki model –miejsce do spotkań i odpoczynku można będzie urządzić nawet w mniejszych biurach.

Różnorodne stoliki biurowe .mdd

W naszej ofercie znaleźć można nowoczesny stolik kawowy dopasowany do każdego ze wskazanych parametrów. Poszczególne modele mają swoje charakterystyczne formy, dopasowane do różnych stylów aranżacji wnętrz biurowych. Dostępne są stoliki w różnych wykończeniach: od okleiny drewnianej, przez metal, aż po tkaninę. Większość stolików dostępna jest także w kilku rozmiarach do wyboru. Każdy znajdzie stolik do biura dla siebie.