Lotus

Lotus

Sofy i fotele zaprojektowane przez Yonoh Studio

Rodzina Lotus

Maksymalizacja komfortu
Lotus, nowoczesna kolekcja siedzisk stworzona przez Yonoh Studio, to idealne połączenie komfortu, stylu i zasad zrównoważonego rozwoju. Wykonane z precyzją, sofy i fotele Lotus zostały zaprojektowane tak, aby z łatwością dostosować się do potrzeb użytkownika i zapewnić mu maksimum komfortu. Zdecydowanie są to najwygodniejsze i najbardziej miękkie siedziska w ofercie .mdd.
"Lotus jest wyraźnym przykładem tego, jak funkcjonalność może harmonijnie współgrać z estetyką. Kolekcja ta stanowi idealne połączenie inżynierii i wygody, udowadniając, że doskonałość nie musi stronić od praktyczności". Yonoh Studio
Lotus

Maksymalizacja konfiguracji

Dopasowanie sofy lub fotela do potrzeb użytkownika jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Lotus daje niezliczone możliwości konfiguracji: różne rozmiary i kształty sofy, podłokietniki w dwóch wersjach lub ich brak oraz szeroki wybór tkanin obiciowych. Wybierając je, można dostosować Lotusa do potrzeb przestrzeni i jej użytkowników – tworząc w przestrzeni przytulną i komfortową strefę wypoczynkową.

Maksymalizacja możliwości

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przytulnego dwuosobowego siedziska z szezlongiem do salonu, eleganckiego fotela do gabinetu, czy przestronnej modułowej sofy do poczekalni lub biura, Lotus dopasuje się do każdej przestrzeni. Szerokie możliwości konfiguracji pozwalają zmieniać funkcję mebla i dostosowywać go do konkretnego wnętrza.
Lookbook
lookbook-image
lookbook-image