Yonoh Studio

Yonoh Studio

Yonoh Studio

Twórczość studia Yonoh wyróżniła się na przestrzeni lat stopniowym udoskonalaniem własnego stylu. Projektanci raczej nie flirtowali nadmiernie z trendami estetycznymi. Z biegiem czasu wypracowali własną drogę – dzięki eleganckim i pięknym projektom oraz niezawodnym rozwiązaniom. Osiągnęli to, pracując dla firm, które były bardziej zainteresowane działaniem i własnym wkładem niż rozpowszechnianiem. W ten sposób projektanci Yonoh wypracowali idealną harmonię pomiędzy swoim głosem a stylem studia.

Sporo z nich pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego, a część z obszarów północnych. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że najważniejsze cechy przypisywane projektom studia mają w sobie wiele z charakteru współczesnej Skandynawii: elegancję, ciepło, harmonię, funkcjonalność i wyrafinowany design. Jednocześnie, jest to styl z dużą ilością cech śródziemnomorskich, zauważalnych w dopracowanych detalach, kolorach i pomysłowości. Prawdziwa fuzja w stylu Yonoh.

Jako całość, w twórczości i dotychczasowych dokonaniach studia Yonoh widoczne są osobisty charakter Clary i Álexa, oraz ich determinacja, aby móc się uczciwie podpisać pod dokonaniami studia.