Biurka regulowane

Biurka regulowane z kolekcji .mdd cechuje funkcjonalność, niezawodność i duża wygoda użytkowania. Zostały zaprojektowane przez utalentowanych architektów, którzy połączyli nowoczesny i minimalistyczny design z zachwycającą prostotą obsługi i ergonomią pracy.

Regulowane biurka zapewniają większy komfort pracy i są obecnie kluczowym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego biura. Biurka z regulacją wysokości to innowacyjna propozycja zagospodarowania przestrzeni roboczej biura, powierzchni typu open space czy gabinetów.

biurko regulowane elektrycznie

Od 3 040,00 zł netto
3 739,20 zł brutto

biurko regulowane elektrycznie

Od 6 020,00 zł netto
7 404,60 zł brutto

biurko z manualną regulacją wysokości

Od 1 945,00 zł netto
2 392,35 zł brutto

biurko regulowane elektrycznie

Od 7 310,00 zł netto
8 991,30 zł brutto

biurko regulowane manualnie

Od 3 980,00 zł netto
4 895,40 zł brutto

biurko regulowane

Od 1 200,00 zł netto
1 476,00 zł brutto

biurko regulowane elektrycznie

Od 1 945,00 zł netto
2 392,35 zł brutto

biurko regulowane

Od 6 150,00 zł netto
7 564,50 zł brutto

biurko gabinetowe regulowane

Od 40 500,00 zł netto
49 815,00 zł brutto

biurko składane regulowane elektrycznie

Od 3 250,00 zł netto
3 997,50 zł brutto

biurko gabinetowe z regulacją wysokości

Od 15 800,00 zł netto
19 434,00 zł brutto

biurko regulowane

Od 18 900,00 zł netto
23 247,00 zł brutto

Biurko regulowane na miarę własnych potrzeb

Wszystkie biurka znajdujące się w ofercie można dostosować indywidualnie do własnych potrzeb i preferencji, co czyni je produktem personalizowanym. Każdy model biurka z kolekcji .mdd występuje w kilku wymiarach. Solidny, metalowy stelaż biurka regulowanego jest dostępny w czterech odcieniach kolorystycznych, a szeroka gama kolorów i wybór blatów pozwolą dopasować biurko do charakteru i istniejącego wyposażenia Twojego wnętrza.

Wszystkie biurka regulowane wykonane są z trwałych i certyfikowanych materiałów, co gwarantuje ich niezawodność i bardzo długą żywotność. Biurka regulowane elektrycznie posiadają panel sterujący wysokością biurka w dwóch konfiguracjach, z płynną regulacją wysokości blatu biurka lub z wbudowaną pamięcią pozwalającą dodatkowo na ustawienie 4 spersonalizowanych wysokości biurka. W biurkach regulowanych elektrycznie sterowanie poziomem ustawienia blatu możliwe jest zarówno z poziomu panelu jak i aplikacji na telefonie. Przy biurkach z obsługą manualną, regulacja wysokości odbywa się ręcznie.

Dodatkowym elementem personalizacji biurka jest wybór panelu akustycznego, przelotów kablowych, gniazdek sieciowych, zasilających oraz portów USB.

Biurka regulowane elektrycznie

Biurka z elektryczną regulacją wysokości wyposażone są w panel sterowania z pamięcią ostatnich ustawień. Pozwala to na łatwy powrót do zapamiętanych parametrów danego użytkownika. Zmiana pozycji z siedzącej na stojącą to kluczowa funkcjonalność wysokiej klasy biurek regulowanych. Cicha praca silniczka, łatwe regulowanie wysokości blatu (w zakresie 650-1300 mm), system antykolizyjny a także szyny ukrywające kable sprawiają, że ten mebel jest idealny do wielogodzinnej pracy.

Biurka regulowane manualnie

Biurka regulowane manualnie za pomocą korbki to idealny wybór, gdy szukamy mebla uniwersalnego a przy tym wyjątkowego. Jego mobilność poprzez brak okablowania umożliwia swobodne przestawianie w razie potrzeby. Sprawdza się również w miejscach z ograniczonym dostępem do gniazdek elektrycznych.

Zakres regulacji wysokości blatu to 650-1000 mm. Tego typu biurka regulowane cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Umożliwiają pracę na stojąco, zatem poza tradycyjnym użytkowaniem, wykorzystywane są na różnego rodzaju szkoleniach czy wykładach. Mechanizm unoszący blat działa płynnie i bezgłośnie, co jest dużym atutem.

Dlaczego regulacja wysokości biurka jest ważna?

Wielogodzinny, siedzący tryb pracy może stać się przyczyną kłopotów ze zdrowiem. Bóle kręgosłupa, bóle nóg, ogólne zmęczenie to niektóre z dolegliwości.

Biurko z regulacją wysokości blatu pozwala użytkownikowi na większą wygodę oraz swobodną zmianę postawy z siedzącej na stojącą podczas pracy. Biurka regulowane są idealnym rozwiązaniem, zapewniającym pracownikom optymalne warunki pracy, komfort i dopasowanie do ich potrzeb.