Viga

Viga

Rodzina mebli biurowych projektu Yonoh Studio

Rodzina Viga

Aluminium i drewno
Kolekcja Viga opiera się na połączeniu nowoczesnego aluminium i tradycyjnego wykończenia fornirem. Wszystkie meble dostępne są w dwóch wersjach materiałowych – eleganckim HPL i przystępnej cenowo melaminie.
Álex i Clara, projektanci stojący za Studiem Yonoh, chcieli stworzyć zupełnie nowy system mebli biurowych, oparty na zasadach wszechstronności i adaptacyjności.
Viga

Viga dla miejsc pracy przyszłości

Kolekcja Viga to najnowsze dzieło Studia Yonoh. Powstała w oddaleniu od trendów, a założeniem tej rodziny mebli było zapewnienie zarówno prywatnym użytkownikom, jak i firmom środowiska idealnego dla zdefiniowanego na nowo miejsca pracy.

Doskonałe dopasowanie

Jako kolekcja mebli gabinetowych, Viga składa się z szerokiej oferty biurek, które dobrać do potrzeb użytkowników. Dostępne są w różnych wymiarach i konfiguracjach szafek lub kontenerów. Zdolności personalizacji biurek zwiększa także opcja regulacji wysokości blatu, umożliwiająca ustawienie go zgodnie z indywidualnym trybem pracy.

Miejsce pracy zdefiniowane na nowo

Współcześnie, środowiska statyczne i monolityczne wydają się przestarzałe. Firmy – a wraz z nimi użytkownicy – coraz chętniej przenoszą się do miejsc o bardziej hybrydowym charakterze. W biurach chcemy czuć się jak w domu, oczekujemy ciepłego światła, miękkich tkanin i naturalnych materiałów. Z kolei w domach chcemy stanowisk pracy jak w biurach, potrzebujemy profesjonalnego stanowiska pracy, mebli wysokiej jakości i wykończeń ze stali nierdzewnej.
Lookbook
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image