Sonic

Sonic

Rodzina biurowych paneli akustycznych

Rodzina Sonic

Sonic, czyli akustyczny
Jak wskazuje jej nazwa, na kolekcję Sonic składają się panele o właściwościach dźwiękochłonnych i wyciszających. Ich podstawową funkcją jest poprawa warunków akustycznych danego wnętrza. Panele Sonic zapewniają w przestrzeni odpowiednie warunki do pracy, ułatwiając koncentrację i zwiększając poczucie prywatności.
Sonic

Sonic, czyli praktyczny

Panele Sonic w wersji biurkowej, poza wyciszeniem przestrzeni i wydzieleniem półprywatnych nisz, mogą także powiększać stanowisko pracy. Dzięki możliwości wbijania szpilek i pinezek można na nich zawieszać najważniejsze notatki, inspiracje lub pamiątki, tym samym poszerzając obszar roboczy. Co więcej, panele wyposażyć można w listwę funkcyjną, wyposażoną w praktyczne akcesoria, takie jak piórnik, uchwyt na monitor lub folder na dokumenty.

Sonic, czyli estetyczny

Dzięki szerokiej ofercie tkanin tapicerskich kolekcję Sonic można wykorzystać także jako dekorację wnętrza. Poprzez zmianę obicia i zestawianie ze sobą różne rodzaje i wielkości paneli, można bawić się kolorem i fakturą oraz tworzyć nietypowe wzory, a przez to ożywiać przestrzeń.

Sonic, czyli różnorodny

Panele Sonic dostępne są w wielu wersjach: biurkowej, ściennej, sufitowej i wolnostojącej. Wszystkie wyposażone są w odpowiedni komplet uchwytów. Od usytuowania paneli zależą ich dodatkowe funkcje – biurkowe wydzielą stanowisko pracy, wolnostojące będą mobilnymi ściankami modułowymi, a ścienne i sufitowe ozdobią wnętrze.
Lookbook
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image