Ławki

Ławki są niezwykle praktycznym rozwiązaniem do przestrzeni biurowych, konferencyjnych i audytoryjnych, a także poczekalni. Łącząc w jednym meblu miejsce dla kilku osób, pozwolą zaoszczędzić miejsce i ułatwią aranżację, a także jej szybkie zmiany. Większość modeli w ofercie .mdd zaprojektowana została jako modułowe, więc ich wielkość (czyli liczbę siedzisk) można dopasować do potrzeb danego wnętrza. Ławki tapicerowane wykonane z trwałych i łatwych w pielęgnacji materiałów, doskonale sprawdzą się w przestrzeniach wspólnych.

Filtrowanie:
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Wysokość
Kolekcja
cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm
Filtrowanie
Projektant
Przestrzenie
Materiał
Wysokość
Kolekcja
Cena
-
Wymiary
mm
-
mm
mm
-
mm
mm
-
mm

Nowoczesne ławki do poczekalni lub biura

Doświadczanie komfortu i stylu w różnych środowiskach nigdy nie było łatwiejsze dzięki szerokiej gamie ławek .mdd, specjalnie zaprojektowanych do uzupełnienia aranżacji poczekalni lub stref wypoczynkowych. Ławki tapicerowane stanowią idealne połączenie elegancji i funkcjonalności, sprawdzą się więc w praktycznie każdym pomieszczeniu w domu lub biurze.

Ławka tapicerowana z oparciem lub bez

W naszej wszechstronnej kolekcji znajdują się m.in. tapicerowane ławki z oparciami, które zapewniają użytkownikowi pełne wsparcie dla pleców, stawiając na ergonomię bez uszczerbku dla estetyki, czy klasyczne ławki dwuosobowe, tworzące bardziej intymną przestrzeń do relaksu lub rozmowy.
Co więcej, w przypadku niektórych modeli - szczególnie naszych ławek do poczekalni - możliwe jest tworzenie własnych konfiguracji modułowych. Dzięki temu siedziska doskonale wpasują się do każdego wnętrza lub aranżacji. Nasze ławki można również wyposażyć w praktyczne dodatki, takie jak podłokietniki, stoliki boczne, mediaboxy lub tapicerowane wysokie panele, które mogą wykreować z wybranej ławki półprywatną przestrzeń.

Tapicerowane ławki .mdd - wygodne i praktyczne

Niezależnie od ostatecznego wyboru, nasze starannie zaprojektowane ławki do poczekalni, strefy jadalnej lub sali spotkań, dostępne w wielu wersjach, tkaninach i kolorach, zrobią wrażenie na gościach i klientach - dzięki równowadze między komfortem a nowoczesnym designem.