S.I. Design

S.I. Design

S.I. Design

S.I. Design to studio projektowe założone w 1996 roku z siedzibą w Padwie we Włoszech. Zespół składa się z 9 wysoko wykwalifikowanych projektantów specjalizujących się w meblach biurowych i innych sektorach przemysłowych. Za współpracę z .mdd odpowiada sam założyciel studia – Mauro Naletto.

Mauro urodził się 16 stycznia 1967 roku i uzyskał Dyplom Maestro d’Arte, co tylko zwiększyło jego zainteresowanie światem designu. Posiada doświadczenie w pracy z wieloma europejskimi markami i podwykonawcami produkującymi komponenty.

S.I. Design opracowuje różnorodne elementy mebli biurowych, takie jak systemy biurek pracowniczych i gabinetowych, krzesła robocze, systemy akustyczne i inne. Opisując swoją twórczość, Mauro kładzie nacisk na równowagę między estetyką a technicznością oraz na optymalizację procesu produkcyjnego. Koncentruje się na zebraniu jak największej ilości danych, analizie konkurencji i możliwości produkcyjnych. Te kroki pomagają zdefiniować jasne i osiągalne cele projektu.

Evo by S.I. Design zostało stworzone, aby odzwierciedlić zmieniające się środowisko pracy i potrzeby ludzi, którzy są jego częścią. Dzięki temu Evo może z łatwością dostosować się do wymagań użytkowników.

Na przestrzeni lat Mauro i S.I. Design otrzymali dwie nominacje do nagrody Compasso d’oro.