Hako

Hako

Rodzina budek biurowych projektu Dymitra Malcewa

Rodzina Hako

Celem budek akustycznych jest zapewnienie ciszy i prywatności nawet w zatłoczonych i głośnych przestrzeniach otwartych, takich jak biura i miejsca publiczne. Pomieszczą do kilku osób, umożliwiając telefonowanie, pracę w skupieniu lub w zespole, a także przeprowadzanie spotkań.
Hako

Strefa ciszy

Wszystkie budki wyposażone są w automatyczne systemy oświetlenia i wentylacji. Przeszklone ścianki zapewniają także naturalne światło. Pozwalają odciąć się od hałasu otoczenia, jednocześnie pozostając z nim w kontakcie wzrokowym. Budki akustyczne to prosty sposób na strefowanie przestrzeni bez budowania ścian.

Funkcjonalne ścianki

Ścianki budek wykonywane są w konstrukcji warstwowej, z wypełnieniem akustycznym. Dodatkowo obite są pochłaniającymi dźwięk materiałami. Dzięki temu ich wygląd przekłada się na właściwości, jednocześnie przyciągają wzrok i spełniają swoje funkcje.

Na miarę przestrzeni

Budki akustyczne dostępne są w różnych wielkościach. Kompaktowa budka Hako zmieści się w niewielkich pomieszczeniach i ciągach komunikacyjnych. Modułowe Hako Meeting pozwalają dostosować się do potrzeb użytkownika i przestrzeni. Większe wersje dostępne są także wyposażone w siedzenia i stoliki.
Lookbook
lookbook-image
lookbook-image