Artiko

Artiko

System siedzisk modułowych

Rodzina Artiko

Trzy w jednym
Podstawowe konfiguracje systemu Artiko to sofa, sofa dwustronna i puf. W ich obrębie zaproponowane zostało po kilka zestawień – ale ostateczny kształt zależy od użytkownika.
W języku Esperanto artiko oznacza „połączenie”. System siedzisk zaprojektowany został jako zestaw modułów, które można ze sobą zestawiać i łączyć. Elementy dostępne są w różnych kształtach, w wersjach z oparciami i bez. Wyposażone są w łączniki segmentowe, umożliwiające tworzenie konfiguracji i form ograniczonych jedynie wyobraźnią użytkownika.
Artiko

Sofa społeczna

Możliwość tworzenia dużych zestawów sprawia, że Artiko będzie siedziskiem idealnym do miejsc publicznych, takich jak strefy lounge, poczekalnie, centra handlowe i hale lotniskowe czy dworcowe. Zachęcone kształtem sofy, różne grupy użytkowników będą wchodzić ze sobą w interakcje, poznawać się i rozmawiać.

Sofa pracująca

Dzięki praktycznym akcesoriom Artiko jest w pełni funkcjonalnym siedziskiem. Stoliczki i mediaboxy pozwolą podłączyć telefon czy laptopa do zasilania oraz odłożyć na chwilę notatki czy kubek. Siedziska sprawdzą się więc podczas spotkań, nauki i pracy (zarówno indywidualnej, jak i wspólnej), a także podczas czekania czy chwili przerwy.

Sofa zmienna

Moduły Artiko można łączyć w dowolnej ilości. Od pufa złożonego z dwóch elementów, aż po wijącą się sofę zajmującą cały korytarz – siedzisku można nadać wybrany rozmiar. Dzięki temu Artiko da się dopasować do kontekstu i dobrać do każdej przestrzeni, niezależnie od jej wielkości.
Zanurz się w komforcie!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze sofy były miękkie i wygodne i aby ułatwiały relaks.
Lookbook
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image