Team

Team

Kolekcja siedzisk projektu Dirka Winkela

Rodzina Team

Dirk Winkel kierował się zasadami puryzmu geometrycznego. Takie podejście pozwoliło mu stworzyć formę, która błyskawicznie dopasowuje się do wnętrz zaaranżowanych w dowolnym stylu. Team jest kolekcją siedzisk o różnych funkcjach: krzeseł, hokerów i ławek. Wszystkie charakteryzują się delikatnymi liniami, zintegrowanym oparciem i smukłą podstawą.
Team

Subtelne i stabilne

Zintegrowane niskie oparcia serii Team zapewniają wygodną pozycję siedzącego. Dla wyższych wersji zaprojektowane zostały przemyślane podnóżki, dzięki którym smukłe podstawy są bardziej stabilne. Wygodę siedzenia dodatkowo zwiększają także miękkie obicia. Wszystko to sprawia, że nawet podczas dłuższego użytkowania siedziska Team pozostają komfortowe.

Spójny design

Meble z kolekcji Team łączy taka sama jednoczęściowa forma siedziska ze zintegrowanym niskim oparciem.

Wewnątrz i na zewnątrz

Wykonane z tworzywa siedziska Team są trwałe i łatwo jest wyczyścić i zdezynfekować. Sprawdzą się więc na zewnątrz oraz w miejscach, w których siedzący często się zmieniają, a o ubrudzenie nietrudno, jak poczekalnie, restauracje, stołówki czy domowe kuchnie. Wysokie stołki będą świetnie w barach, a podwójne ławki w kawiarniach. Wersje tapicerowane z kolei odnajdą się w hotelowych lobby lub w biurach.
Lookbook
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image