Stilt

Stilt

Kolekcja mebli projektu Form Us With Love

Rodzina Stilt

Hybryda, która zmienia przestrzeń
Praktyczność mebli biurowych i ciepło domowej atmosfery – Stilt bierze z obu światów to co najlepsze, co daje mu możliwości adaptacji do wielu rodzajów wnętrz.
Głównym założeniem Grupy Form Us With Love było zaprojektowanie systemu siedzisk oraz regałów, które mogą dzielić przestrzeń, równocześnie pełniąc funkcję wypoczynkową.
Stilt

Ekologicznie świadomy

Stilt od samego początku był produktem zorientowanym na środowisko. W związku z tym, użycie plastikowych komponentów zostało ograniczone do minimum. Świadomy design zadecydował o zastosowaniu materiałów, które łatwo poddać recyklingowi, takich jak płyta wiórowa czy metal. Co więcej, kolekcja Stilt zachęca do wykorzystania tkanin tapicerskich pochodzących z recyklingu pokonsumpcyjnego, dostępnych w ofercie .mdd.

Doświadcz potęgi designu

Minimalistyczne podejście do designu gwarantuje wszechstronność aranżacji, a miękkie poduszki zapewniają komfort użytkowania.

Harmonijne pod każdym względem

Rodzina mebli skupiona wokół wspólnej koncepcji projektowej, opartej na precyzyjnie wykonanych szczudłowych nóżkach, które stanowią nie tylko stelaż wszystkich produktów, ale przede wszystkim fundament całej kolekcji. Na linię Stilt składają się modułowe regały, wygodne sofy i fotele oraz praktyczne pufy.
Lookbook
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image