Christopher Nobles

Christopher Nobles

Christopher Nobles

Christopher Nobles założył swoje studio w Londynie w 2019 roku, pracując nad projektami meblami, środków transportu i produktów konsumenckich. Od prawie 20 lat tworzy ambitne doświadczenia dla użytkowników swoich projektów. W swoich pracach łączy doskonałość projektowania z intuicyjnym wyczuciem wymagań klientów.

Absolwent wzornictwa przemysłowego na Uniwersytecie Loughborough, przeniósł się do Londynu, aby pracować u boku Marca Newsona. Współpracowali przy licznych projektach, w tym wielokrotnie nagradzanych wnętrz biznesowych i ekonomicznych Qantas A330, mebli domowych i biurowych dla Knoll, komercyjnych i prywatnych wnętrz samolotów Freestream i Gulfstream, oświetlenia architektonicznego dla Flos, a także przemysłowych produktów konsumenckich dla marek Louis Vuitton, Taschen, Heineken i Hermes.

Później przeniósł się do Nowego Jorku i dołączył do zespołu Design & Innovation w PepsiCo. Podczas pracy pod kierownictwem Design SVP Mauro Porcini, Christopher kierował głównymi programami projektowania produktów i innowacji w zakresie opakowań strukturalnych, w tym pierwszym od 30 lat nowym projektem butelki Pepsi.