Ogi Drive

Ogi Drive

Kolekcja regulowanych biurek i stołów

Rodzina Ogi Drive

Pełnia bezpieczeństwa
Regulowane elektrycznie biurka i stoły posiadają zintegrowany system antykolizyjny. Aby zagwarantować pełnię bezpieczeństwa, posiada on podwójną ochronę: przeciwwagę i żyroskop. Tak jak wszystkie komponenty, system jest dokładnie testowany, co przekłada się na jego niezawodność.
Kolekcja Ogi Drive stworzona została w całości przez zespół .mdd. Obejmuje szeroką gamę regulowanych biurek i stołów konferencyjnych. Celem kolekcji było stworzenie ergonomicznych stanowisk pracy dla różnych stref funkcjonalnych: od miejsc pracy indywidualnej i zespołowej, po sale konferencyjne.
Ogi Drive

Dbając o Twój kręgosłup

Biurka Ogi Drive dostępne są z manualną i elektryczną regulacją wysokości. Dzięki temu umożliwiają pracę w dynamicznym trybie sit-stand, co pomaga na dłużej utrzymać formę i uniknąć bólu kręgosłupa. Najniższy poziom blatu pozwala stworzyć ergonomiczne stanowisko dla osoby z niepełnosprawnością.

Nieograniczone możliwości konfiguracji

Proste, geometryczne formy mebli Ogi Drive czynią je uniwersalnymi. Możliwość wyboru blatu, podstawy oraz materiałów, a w przypadku biurek także opcji pojedynczej lub dwustanowiskowej, pozwala dostosować je do aranżacji pomieszczenia. Wyposażone w panele akustyczne, mogą nie tylko definiować przestrzeń, ale też ją też wydzielać. Wszystkie biurka można personalizować, dodając praktyczne akcesoria ułatwiające organizację pracy.

Europejski standard

Wszystkie komponenty biurek i stołów Ogi Drive pochodzą z Europy i w 98% wytwarzane są w fabryce .mdd w Sępólnie Krajeńskim. Biurka poddawane są drobiazgowym testom na każdym etapie produkcji. Gwarantuje to popartą certyfikatami, najwyższą jakość mebli, szybki czas dostaw oraz obsługi posprzedażowej, a także niezawodność. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy gotowy produkt.
Lookbook
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image