Mito

Mito

Meble gabinetowe projektu Simone Bernocchi’ego

Rodzina Mito

Współczesny gabinet

W meblach z kolekcji Mito klasyczny design zestawiony jest z nowoczesnymi detalami i wykończeniami. Proste formy, stonowana kolorystyka i luksusowe materiały takie jak HPL w połysku czy matowy laminat Fenix nadają przestrzeni elegancji i wyrafinowania. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanym detalom, meble nie są jednak ciężkie. Wszystko to sprawia, że meble z kolekcji Mito doskonale spełniają potrzeby współczesnych gabinetów i ich użytkowników.
Mito

Praktyczny gabinet

Meble z kolekcji Mito zaprojektowane zostały tak, aby ich funkcjonalność nie zmniejszała ich elegancji. Dzięki mnogości dostępnych modeli i typów mebli aranżację gabinetu łatwo jest dostosować do potrzeb użytkownika, tworząc wygodną przestrzeń do pracy i spotkań oraz do przechowywania. Co więcej, biurka i stoły wyposażyć można w dodatkowe opcje, takie jak regulacja wysokości blatu i mediaboxy, jeszcze zwiększając ich funkcjonalność.

Elegancki gabinet

Wszystkie meble z kolekcji Mito dostępne są w wyselekcjonowanej gamie klasycznych odcieni. Korpusy wykonane z MFC zestawione są z elementami z HPL, nadającymi całości eleganckiego połysku. Dla części modeli wybrać można także wykończenie laminatem Fenix, na którego matowej powierzchni nie zostają ślady ani smugi. Wszystko to sprawia, że kolekcja Mito podkreśla profesjonalny charakter przestrzeni, czyniąc gabinet miejscem reprezentacyjnym.

Pełen gabinet

Na kolekcję Mito składa komplet mebli do przechowywania, biurek i różne rodzaje stołów, dzięki czemu zapewniona jest spójna aranżacja całego gabinetu lub całej przestrzeni biurowej. Wszystkie dostępne są w kilku wariantach; biurka mogą być proste, wyposażone w szafkę managerską lub regulację wysokości, a system przechowywania obejmuje kontenery, regały, szafy tym ubraniowe, witryny i szafki kartotekowe. Także stoły dostępne są w różnych wielkościach i kształtach.
Lookbook
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image
lookbook-image

Simone Bernocchi

W pracy spędzamy coraz więcej czasu. Dlatego kolorystyka biura powinna motywować do działania, mieć pozytywny wpływ na pracowników.

Dowiedz się więcej