Grace

Grace

Meble wypoczynkowe projektu Krystiana Kowalskiego

Rodzina Grace

Funkcja mebla, szczególnie tapicerowanego, musi zawierać w sobie także komfort użytkowania. Priorytetem podczas projektowania kolekcji Grace była właśnie jej wygoda. Wiele uwagi poświęcone zostało kształtom oparć i wypełnieniu z pianki. W rezultacie rzeźbiarska forma krzeseł, foteli, sof i hokerów zaprasza, aby rozsiąść się na dłużej.
Grace

Miękkość do kwadratu

Zaokrąglone oparcia krzeseł, foteli, sof i hokerów otulają użytkownika, pozwalając mu wygodnie się oprzeć. Niezależnie od otoczenia, stają się małą strefą relaksu. Odlewane w fabryce .mdd siedziska z pianki obite są wysokiej jakości tkaninami, które jeszcze zwiększają poczucie miękkości i komfortu.

Pełne wyposażenie salonu

Krystian Kowalski stworzył komplet mebli wypoczynkowych o różnych funkcjach: krzeseł, foteli, sof i hokerów. Elementem łączącym je wizualnie ze sobą są charakterystyczne formy siedzisk zintegrowanych z zaokrąglonymi oparciami. Uzupełnieniem kolekcji jest stolik kawowy, nawiązujący do reszty mebli wygiętymi nogami. Razem pozwolą zaaranżować nie tylko całą strefę relaksu w biurze czy domowy salon. Sprawdzą się również we wnętrzach publicznych, takich jak kawiarnie czy hotelowe lobby.

Miłość do technologii

Proces projektowy Krystiana Kowalskiego jest mocno powiązany z technologią. Projektant inspiruje się możliwościami fabryki i właściwościami materiałów. Do ostatecznego kształtu kolekcji Grace przyczyniły się technologie CNC oraz odlewów z pianki. Nieustannie dążąc do zwiększania wygody swoich mebli, nawet po ich premierze projektant pracuje nad ulepszaniem ich właściwości.
Lookbook